Homm Cosmetic

Homm Cosmetic
REKLAM ALANI

Sizlere tanıtacağımız son zamanda adından sıkca söz ettiren yerli firmamız İstanbul Merkezli Homm Cosmetic;

İnsan yaşamını daha sağlıklı kılmak için bitkisel ürün üretimi yapmakta ve bu ürünlerin geliştirilmesi konusunda çaba harcamaktadır. Tedavi, saç ve cilt bakım hizmetlerinin en önemli unsurları olan kozmetikte; fayda ve maliyet esaslarını dikkate almaktadır. Gelen taleplere göre çeşitlilik artmakta ve her geçen gün onlarca farklı cilt ve saç sorununun çözümüne yardımcı ürünler; firmamız tarafından piyasaya sürülmektedir.

REKLAM ALANI

İddialı olduğu kadar sürekli kendini güncelleyen Homm Cosmetic isminden de anlaşılacağı gibi ağırlıklı olararak Komzetik ürünleri olsada gıda takviyesi ürünleri ilede dikkat çekmektedir.Geçtiğimiz günlerde ekledikleri çöretk otu ve resihi mantarlı kahvelerle gıda takviyeli içerik sektörünede giriş yapmışlardır.

Son dönemde Network Marketingde yaşanan durgunlukların yeni ve yenilikci firmalarla iyi yere gelmesini umut ediyoruz.Homm Cosmetic’e Sektörde Başarılar Diliyoruz.

Home Cosmetic Üyelik ve Diğer Detaylı Bilgiler İçin Aşağıdaki Home Cosmetic Resmi Danışmanından bilgi alabilir süpriz Hediyelerle karşılaşabilirsiniz.

Home Cosmetic Danışman İletişim

Arif Özen

GSM:0536 525 55 68

Mail:arifozen6434@hotmail.com

Bir önceki yazımız olan KariaLife başlıklı makalemizde karialife, karialife nedir ve karialife network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ