Hunca Life Avrupa

Hunca Life Avrupa
REKLAM ALANI

Network marketing Türkiye olarak sektörde gördüğümüz en büyük eksikliklerden biri de yerli network firmaların global arenada boy gösterememesiydi.İşte bu bağlamda yerli firmalarımızın yetkililerinden aldığımız bilgilerle yurt dışında nasıl bir çalışma yapacakları konusunda ki haberleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

 

REKLAM ALANI

Son dönemde kozmetik sektöründeki hareketlilik ,güçlü ve perakende sektörünün öncüsü hunca kozmetik firmasını da hunca life olarak sektörde görmemize vesile olmuştu.2011 Eylül ayında doğrudan satış sektörüne adım atan hunca life 1.yılını doldurmasına rağmen yüksek marka bilinirliği ile yükselişini sürdürmektedir.

 

Hunca life üst düzey yetkililerden aldığımız bilgiye göre önümüzdeki sene yoğun talep üzerine huncalife kıbrıs,huncalife azerbaycan,huncalife Almanya, gibi açılımlarının çalışmasının şu anda yapılmaya başlandığı ve Türkiye’deki temsilcilerimiz ile entegre bir şekilde global olma yolunda ilerlemeyi düşünüyoruz,şeklinde idi.

 

İlerleyen dönemlerde daha detaylı bilgileri aldığımız takdirde yine siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.Hunca life ve network marketing sistemi hakkında ki bilgileri güncel haber ve kampanyaları www.huncanetworkmarketing.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnci Life Termal başlıklı makalemizde ankara kaplıcaları, ankara network ve ankara termal hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ