Winalite Türkiye

Winalite Türkiye
REKLAM ALANI

winaliteist

Winalite Türkiye

Sizlere Geçen sene içerisinde tanıtımını yaptığımız Merkez Ofisi İzmir’de bulunan uluslararası winalite firmasının İstanbul ofisi ve resmi Türkiye sitesi winalite.com.tr adresinde  de Hizmet vermeye başlamıştır.Winalite Firmasına tekrar değinecek olursak;

REKLAM ALANI

 

Uluslararası Winalite Organizasyonu Ar-Ge, Üretim, Yüksek Teknolojik Ürün Satışa önem veren çok uluslu şirketler grubudur. 2007 ocak ayından itibaren, ana ürün “ Love Moon “ Negatif Anyon Pedleri sayesinde, tüm dünya pazarında çok iyi derecede piyasa etkisi yaratmıştır. Bunun dışında geniş ölçüde toplum güveni ve ün kazanmıştır. Sürekli artan pazar ağı ve pazar ihtiyacına karşı, Uluslararası Winalite Organizasyonu bütün dünya pazarına ürün çeşitlendirme stratejiği ile emin adımlarla yürümüştür. Bununla birlikte çeşitli yüksek teknolojik sağlık ürünlerini adım adım dünya pazarına çıkarmıştır. Dünya pazarında sağlam bir şekilde genişleyebilmemiz için şirketimizin şu anda 3 adet modern fabrikası ve 100.000 metrekarelik standart endüstriyel tesisleri vardır.

Şu anda 1000’den fazla çalışanı olup, bunların içinde çok sayıda uluslar arası şirketler yönetim tecrübesine sahip üst düzey yönetim personelleri de yer almaktadır. Bütün dünyada satış ortaklarımız 6.5 milyonu aşmış durumdadır. Pazar ağımız 108 ülkeyi kapsamaktadır. Merkez ile birlikte Rusya, Hindistan, Güney Doğu Asya, Kuzey Doğu Asya, Avrupa, Afrika ve Türkiye gibi toplamda on bölgede operasyon ve büyük ölçekli bir yönetim modeli yürütülmektedir.

 

Uluslararası Winalite Organizasyonu; Tutku, Yemin, Bağış, Ortak Kazanç ve Yenilikçi bir kuruluş felsefesinin rehberliği altında sınırsız sevgi, herşey sevgi için kurumsal kültür sloganı ile dev adımlarla dünya pazarında ilerlemektedir. Son yıllarda Türkiye’de bu ülkelerin arasına katılmış ve Türkiye’nin dört bir tarafındaki Winalite üyeleri ileri teknolojik sağlık ürünlerini profesyonelce tanıtıp insanların bu ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır.

 

Türkiye’de Network Marketing Firmalarının merkezi Konumunda olan Ofisleri ile de hizmet vermeye başlayan winalite firmasına çalışmalarında başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Network Marketing başlıklı makalemizde 2014 de gelecek firmalar, 2014 network marketing ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.