Network Marketing’te Dev Birleşme

Network Marketing’te Dev Birleşme
REKLAM ALANI

petragfnetwork (2)

Türkiye’nin en eski network marketing şirketlerinden Petra ve Yine Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Green Farma diğer adı ile gf network birleşme kararı aldı.İki dev firmanın birleşmesi özellikle yerli network marketing sektörüne büyük etki edecek gibi gözüküyor.Petra resmi sitesinin açıklaması ise şu şekilde,

 

REKLAM ALANI

Değerli arkadaşlarım,

Şirketimiz içinde bulunduğu doğrudan satış sektöründe sürekli olarak değer yaratabilmek ve stratejik önceliklerine bir an önce ulaşabilmek için çok önemli bir projeyi uygulamaya koymuştur. Türkiye de kısa bir geçmişe sahip olmakla birlikte, bu kısa süre içinde önemli bir ürün grubuna sahip olup, yine önemli bir arkadaş ve menajer sayısına ulaşan başarılı bir doğrudan satış şirketi olan Green Farma firması ile aynı çatı altında birleşme kararı almıştır.

Bu birleşme ile birlikte gerek Türkiye doğrudan satış sektöründeki pazar payımızın artması, gerekse Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa birliği ülkelerinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde işimizin büyütülmesi ve dolayısı ile Dünya da Network Marketing sektörü içerisinde bir Türk firması olarak söz sahibi olmayı ve Petra’yı bir dünya markası yapma yolunda önemli bir adım atmayı amaçlamış bulunuyoruz. Doğal ve sağlıklı yaşam felsefesine uygun ürün gruplarıyla doğrudan satış sektöründe önemli bir güce sahip olan firmamız Petra A.Ş. birleşme kararı aldığı Green Farma firmasının değerli satış ekibi ve birçok yeni ürün grubuyla birlikte, pek çok farklı grupta yüzlerce çeşit ürünüyle tüketiciye mağazalarda bulamayacağı özel bir Dünya sunmaktır.

Şimdi bu ürün grubunun içinde çok önemli bir yere sahip yeni, yepyeni bir ürün grubunu, Green Farma firmasının değerli sahibi Dr.Yavuz Aksoy’un desteği ile portföyümüze katmış bulunuyoruz. 22 – 23 Haziran tarihlerinde yapmakta olduğumuz Direktörler toplantısında bu ürünlerimiz arkadaşlarımıza tanıtılacak ve bilahare çok güzel bir kampanya ile birlikte tüm arkadaşlarımıza ve müşterilerimize satışa sunulacaktır.

Bu büyük ve önemli projenin tüm camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, arkadaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılar temenni ediyorum.

Erol YEDİER
Genel Müdür

 

Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak bu iki güzide firmamızın birleşmesini tebrik eder,sektöre ve ülkemizdeki doğrudan satış camiasına hayırlı olmasını dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan E-Ticaret Büyümeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde e-marketing, e-ticaret ve e-ticaret 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.