İncir Network Marketing

İncir Network Marketing
REKLAM ALANI

Aslında incir.com tam bir network marketing ağı olmamakla beraber e-ticaret ve platformunu network marketing ile destekler biçimde kurulmuş Dropshipping pazarlama sistemidir.İncir.com şu anda alt yapı çalışmalarını hızlandırmaktadır.Gelelim incir.com firmasının bizim sayfalarımız da yer almasını sağlayan tanıtımına,

 

REKLAM ALANI

İncir Elektronik Ticaret A.Ş. 2012 yılında internet sektörünün önde gelen yatırımcılarının ve eTicaret firmalarının ortaklığı ile kurulmuştur. eTicaret ve Network Marketing iş modellerini harmanlayarak hem sektörün büyümesini hem de herkesin bu sektörden pay alabilmesini sağlamayı hedeflemektedir.

 

İncir.com sitesinin avantajları Kullanımı kolay,teknik bilgi gerektirmeyen, güvenli eTicaret mağazası,Tedarik, gönderim, faturalandırma ve müşteri hizmetleri gibi tüm yasal ve operasyonel süreçlerle İncir ilgilenir.İncir ile 5 bankanın kredi kartlarına taksit seçeneği sunabilir, satışlarınızı hızla arttırabilirsiniz.eTicaret mağazanızın kurulumu, yönetimi ve satışarı konusunda dilediğiniz zaman destek incir.com dan.

 

Ayrıca İncir firmasının bu ticaret modülünü istediğiniz takdirde 45 gün ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.Bu özellik gerçekten incir için güzel bir başlangıç olmuş.İncir.comun güvenilirliği konusunda sizlere bir kaç detay vermek gerekirse,Tecrübeli girişimci Yusuf Yıldırım’ın kurmuş olduğu incir projesine webdenal.com gibi bir kaç önemli e-ticaret firmasınında ortaklık ve yatırım desteği bulunuyor.

 

İncir.com’dan nasıl kazanılır?İncir.com satılan ürünlerden %50 kar amacı ile size verilen hazır e-ticaret sitelerinden sizin karınızda düşen miktarı vermektedir.Burada en önemli şey siz sadece sitenizin reklamı ile ilgilenirken tüm süreçlerden incir’in ilgilenmesidir.Ayrıca bizim piyasamıza hitap etmesinin nedeni olan kazanç ise sizin tavsiye ettiğiniz e-ticaret mağazalarının gelirinden de belli oran da kar sağlamanızı sağlayan network marketing sistemidir.

 

Öncelikle incir.com firmasına hayırlı olsun diyoruz.Sonrasında ise daha önce denenmeye çalışılmış bir kaç örnek düşünülerek birelinnesivar gibi,sistemin tüm detaylarını en güzel şekilde olduğu zaman gerçekten çağın vazgeçilmezi olan e-ticaret ,network marketing üçgeninden kazanmamak imkansızdır.

 

İncir.com nedir,incir network,incir üyelik,incir.com para kazanma gibi tüm detaylara Buradan Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

evimgo4

 

Bir önceki yazımız olan Erimoz başlıklı makalemizde erimos, erimoz ve erimoz kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ