İPP

İPP
REKLAM ALANI

Bu gün tanıtacağımız firma Akadeniz bölgesinde uluslararası çalışma yapan Kurumsal bakış açısı ve vizyonu ile ipp firmasıdır.Kendi tanımlamalarıyla ipp firmasına göz atalım;

IPP – International Partnership Program (Uluslararası Ortaklık Programı) 2012 yılında kurulan ve networkmarketing sistemini emlak sektöründe kullanan ilk şirkettir. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı StephanMenzies’in emlak ve inşaat sektöründeki 35 yıllık tecrübesi ve uluslararası geçerliliği olan RICS üyeliğininverdiği uzmanlığa dayanarak kurulan şirket, gayrimenkul gibi hayatınızı değiştirecek bir yatırımın internetüzerinden veya tanımadığınız insanlar aracılığla değil, tanıdığınız kişiler aracılığıyla ve güven kurarakyapılması gerektiği felsefesinden yola çıkmıştır.

Mutlu müşterilerin en iyi reklam ve pazarlamayı yaptığı inancında olan IPP, müşteri yönlendiren insanların dabu sadakat ve reklamın karşılığını alması için eşsiz bir komisyon yapısı tasarlamıştır. Pazarlanan üründeğerinin yüksek olması direkt olarak komisyonlara da doğru orantılı bir şekilde yansırken bir yandan da IPPsistemi içerinde pasif komisyon olanağı sağlanmaktadır. Komisyonlar İngiliz Sterlin’i cinsinden olup nakitveya banka transferi olarak ödenebilmektedir.

REKLAM ALANI


Tam kapsamlı bir iş paketi sunan IPP, ortaklarına bu kapsamda ücretsiz ve kişiselleştirilebilir web sitesi veportföye erişim, kartvizit, markalaşma ve pazarlama desteği, eğitim, ve ev sahibi takımlardan hem teknik hemyönetsel hizmet desteği verir. Bunların yanısıra IPP İş sisteminde tüm kontaktlar, ortaklar, satışlar,komisyonlar ve çok daha fazlası patentli CRM sistemi TouchTM üzerinden kolayca takip edilebilir.

IPP 27 ülkede aktif olup son girdiği pazarlardan biri Türkiye’dir ve şirketin KKTC, Türkiye, İspanya, Norveçve Ukrayna’da temsil ofisleri mevcuttur. Portföy ise KKTC ve İspanya ağırlıklı olup önümüzdeki birkaç ay içerisinde Bulgaristan, İtalya ve Karadağ’ı da kapsayacak şekilde genişleyecektir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde inşaatın lokomotif sektörlerden biri olması, her geçen gün artan üniversitesayısı ve bunlarla bağlantılı olarak tüm Akdeniz’e kıyasla KKTC’deki fiyatların ciddi oranda cazipliği,yatırımın erken geri dönüşü, yüksek kira getirisi ve özellikle inşaat aşamasındaki projelerdeki kolay ödemeplanları sebebiyle KKTC yatırımcılar için son derece çekici bir destinasyondur. IPP portfötünde stüdyodan 3yatak odalıya, villadan penthousea kadar herşey bulunmaktadır.

Kullandığımız değişik ve geleneksel olmayan pazarlama teknikleri kapsamında portföyümüzün olduğu yerlerealıcıya/yatırımcıya yönelik turlar düzenlenir. İnsanların projeleri, ülkeyi ve Akdeniz yaşam tarzını gelipyerinde görmesi en tercih edilen pazarlama tekniğidir.

KKTC`deki turlar Türkçe, İngilizce ve Rusça olup, grup turları haricinde potansiyel alıcıya özel, dahakişiselleştirilmiş emlak denetleme turlarımız da mevcuttur. Her iki tur da benzer bir sistemle çalışır: uçakbiletlerini taraflar karşılar, ve konaklama ücretsiz olarak tarafımızca verilir. Konaklama portföydepazarladığımız, havuzlu, denize 4-5 dakika yürüyüş mesafesindeki projelerde yapılmaktadır. Bunların dışında özel gruplar oluşturma şansı ve beraberinde gelen diğer ücretsiz hizmetler bulunmaktadır.

 

Gezdirme, yer gösterme ve danışmanlık da tamamen ücretsiz olarak IPP’ye ait olup katılımcılara kesinlikle biralım zorunluluğu bulunmamaktadır. Turlar kapsamında eğitim seanslarından biri avukatlarca verilip alımsüreci, tapular, vergiler ve benzeri yasal prosedürler detaylandırılır. Günün bir kısmı emlak turu ve eğitimler,bir kısmı da dinlenme, deniz, havuz, Kıbrıs turu gibi aktivitelerle geçer.

 

İPP Kazanç 

 

IPP’nin çalıştığı müteahhitlere ölü sezonda bile çok sayıda satış yapmasından dolayı yeni ve/veya inşaataşamasındaki projelerde %10 ila %20 arasında bir komisyon alınır ve müşteriden alınan herhangi bir komisyonsöz konusu değildir. Ortaklarımızın bize bir alıcıyı yönlendirmesi durumunda müteahhitin verdiği komisyonun%39’u ona aittir. (ör. 100.000 GBP’lik %10 komisyonu olan bir proje satışından toplam komisyon 10.000GBP olup bunun 3.900’ü net bir şekilde müşteriyi getiren ortağa verilir). IPP sisteminde ortak dilediği sayıda
takım kurup her takımdan 7 seviye aşağıya kadar da komisyon alabilmektedir.

Potansiyel alıcılarınızla bizim gayrimenkul danışmanlarımız bire bir ilgilenir, dolayısıyla ortaklarımız portföyarama, müşteri gezdirme gibi zahmetlere girmeden bizimle iletişime geçip sistem üzerinden yönlendirdiklerikişinin kaydını yaparak satış olması durumunda komisyonunu garantiler.

IPP Akdeniz’de alım yapmanın güvenli yolu olup hayatın her alanından insana sıfır başlangıç maliyetiyle 21.Yüzyılın en kazançlı iş platformunu sunmaktan gurur duyar.

İpp firmasıyla alakalı üyelik ve diğer bilgiler için ippcentre.com resmi sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Verway başlıklı makalemizde ilhan doğan, network marketing ve network marketing firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ