Monavie

Monavie
REKLAM ALANI

Monavie

 

REKLAM ALANI

 

Gün Geçmiyor ki Türkiye’ye giriş yapan network marketing firmaları sayısı sürekli artışa devam ediyor.Evet bunlardan biri de Amerikan Kökenli Avrupa ve Ortadoğuda bir çok ülkede bulunan monavie yani monavie network firmasıdır.

Monavie Network

 

Ağırlıklı Olarak Enerji takviyesi ürünleri ile ön plana çıkan monavie firması ayrıca Türkiye’de daha önce ön plana çıkan acai berry bitkisinden elde edilen içeçeklerde üretmektedir.Acai Berry yoğun bitki örtüsünün bulunduğu hurma ağaçlarının tepesinde yetişmektedi.Yoğun olarak Amerika da Güney Amazon ormanlarında bulunmaktadır.

 

 

Monavie firması Yakında Türkiye’ye monavie network marketing olarak giriş yapacağını duyurdu.Bakalım nasıl bir plan ve nasıl bir çalışma ile Türkiye’deki rekabet ortamında nasıl bir yer elde edecekler görelim.Aşağıda uluslar arası site adresi mevcuttur,eğer resmi türkiye ofisi ve sitesi açılırsa ek bilgileri yine network marketing Türkiye olarak sizlerle paylaşırız.

www.monavie.com 

 

 

Bir önceki yazımız olan WIN Wellness International Network başlıklı makalemizde wellness network, welness international ve welness network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sadri APAYDIN dedi ki:

    monavie gelsin de içelim yahu cok saglıklı bir içiçek oldugunu biliyorum ve her ay yurt dışından kargo parası odemekten bıktım ama saglık olunca seve seve oduyoruz 🙂

BİR YORUM YAZ