Synergy worldwide

Synergy worldwide
REKLAM ALANI

Firma tanıtımlarımız devam ediyor,Yurt dışında edindiğimiz doğrudan satış sektörüne yön veren dergi, gazete,internet sitesi ve liderlerle yaptığımız değerlendirmeler ile sektörde ilerleyen,yenilikçi firmaları tanıtıyoruz.

 

İşte bunlardan biri de bir çok ülkede oluşumunu tamamlamış(şu an için Türkiye yok) adını birlikte sinerji yaratmaktan alan Amerika merkezli  synergyworldwide firmasıdır.Şimdi synergy worldwide network marketing sistemini ve firmayı tanımaya başlayalım.

REKLAM ALANI

 

Firmanın başlagıcı 1975 yılına kadar uzanan ,10 yıldır daha aktif halde büyüme kaydeden doğadan gelen özel Sunshine ürünleri ile yönetim kadrosunda konusunda uzman bir kadro ile çalışan Dünya’da doğrudan satışta hedefleri olan bir firmadır.

 

Sinerji  Network sicili başarısı kanıtlanmış biridir. On yıldan fazla bir süredir, şirket dünya çapında piyasalarda olağanüstü bir büyüme yaşadı. 25’ten fazla ülkede faaliyet ile, Sinerji iş dünya çapında sayısız bireylerin yaşamlarını etkileme potansiyeline sahiptir.

 
 

Bugün, Synergy WorldWide 20’den fazla ülkede ve yenilikçi iş fırsatları yoluyla mali özgürlüğü sağlayan, ve diğerleri için cömertlik ve hizmet kültürünün oluşturulması, bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleri en yüksek kalitede sunarak bir miras bırakmak misyonunu yerine getirmektedir.

 

 

Sinerji başlarında mevcut her pazara genişletilmesi misyonuna temel alarak genişletmektedir.Şirket şimdi Avustralya, Avusturya, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Hong Kong, Endonezya, İrlanda, Japonya, Kore, Malezya, Hollanda, Norveç, Filipinler, Singapur, İspanya, İsveç, Tayvan, Tayland, Amerika Birleşik Devletleri, Ekip Üyeleri var İngiltere ve Vietnam da aktif olarak yer almaktadır.

 

 

Synergyworldwide ürünleri özelikle gıda takviyesi alanında yer alan bitkisel içecek ve katkılarıdır.Bunların arasında en önemli amiral gemisi diyebileceğimiz ürünü ProArgi-9 Önde gelen l-arginin araştırmacılar ve kardiyovasküler uzmanları ile işbirliği içinde formüle edilen ProArgi-9 + ve L-arginin aynı zamanda, bağışıklık fonksiyonu artırmaya yardımcı enerji düzeylerini artırabilir, vücuttaki yağ dokusunu azaltarak düzgün kaslara sahip olabilirsiniz.

 

Synergyworldwide ürünleri,Synergyworldwide Türkiye,Synergyworldwide üyelik gibi bilgileri şu anda sadece orjinal sitesinden elde edebilirsiniz.Eğer ilerleyen dönemlerde Türkiye lokasyonu ile ilgili bilgiler gelirse tabiki ilk olarak yine bizlerin aracılığı ile duymuş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Noevir başlıklı makalemizde en iyi network firmaları, japon büyük firmalar ve japon firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ