Filter Queen

Filter Queen
REKLAM ALANI

Filter Queen

Doğrudan satış sisteminin ilk çalışma sistemlerinden biridir evde tanıtım yaparak ürün pazarlama,bir çoğumuza bu konuda telefonlar muhakkak gelmiştir.İşte sadece evde Tanıtım yaparak çalışan bir doğrudan satış firması da Filter Queen firmasıdır.Köklü bir geçmişe sahip Filter Queen kimdir?Türkiye Distribütörü;NİCE TEKNOLOJİ LTD ŞTİ’dir.

 

REKLAM ALANI

Cleveland Ohio’da bulunan Health-Mor, HMI Sanayi A.Ş. şirketi, Sistem FILTERQUEEN IAQ üretiminde 1928 yılından beri uzmanlaşmıştır.

 

80 yılı aşkın bir süredir FILTERQUEEN  ürünleri evde ürünün sunumu ile sadece doğrudan satış yoluyla pazarlanmaktadır.

 

80 yıldan daha uzun zamandır FilterQueen, temizlik iç Mekan Hava Kalite Sistemleri, Toz maytları, allerjenler, virüsler, küf sporları ve bakteriler gibi zararlı maddelerden arınmış daha temiz ve sağlıklı bir ev ortamı yaratmak için kendi kanıtlanmış teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede daha rahat nefes almanız ve kendinizi daha iyi hissetmeniz garanti altına alınmıştır.

 

1928’den beri, Health-Mor bütün dünyada daha temiz, daha sağlıklı evler yaratıyor.

 

Bugün, FilterQueen, 40’dan fazla farklı ülkede milyonlarca ailenin güvendiği bir sistemdir.

 

Dünya çapındaki heklim ve doktorlar, FilterQueen® İç Mekan Hava Kalite Sistemleri’nin alerjisi ve astımı olanlar için daha iyi bir yaşam kalietesi sunduğunu onaylamaktadır.

 

İftiharle söyleyebiliriz ki FilterQueen® Sistemleri Amerikada üretilmektedir.

Türkiye, FilterQueen® 1992’den beri faaliyet göstermektedir. Toplam 20.000’e yakın müşterimize 6 ayda bir ücretsiz servise gitmekteyiz.

Filter Queen elektirik süpürgesi,Filter Queen temizlik makineleri,Filter Queen Türkiye,Filter Queen Temizlik Robotu,Filter Queen evde tanıtım ve randevu için, Filter Queen hakkında tüm bilgileri, http://www.filterqueentr.com/ adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bblue başlıklı makalemizde bblue, bblue ingiltere ve bblue karbon ticareti hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ