Kadınlar Arası Derneği

Kadınlar Arası Derneği
REKLAM ALANI

 kadinlararasi

Network Marketing alanında hissedilen ,Teknolojik ve E-ticaret sektöründe de artık kadınlarında varlığı sıkca hissedilmektedir.Bu amaçla kurulan kadınlar arası derneği ve derneğin yaptıkları hakkında bilgi verelim.

 

REKLAM ALANI

Kadınlar Arası Derneği Amacı

Kadınların yetenek, iş gücü, yaratıcılık konularındaki kapasitelerinin değerlendirilerek girişimcilik potansiyellerinin organize edilmesine katkıda bulunmak.

Kadınların teknolojiye ve ekonomi odaklı, yenilikçi, üretken, değişimden yana olmalarına aracılık ederek ortak bir platformda biraraya gelmelerini sağlamak.

Kadınlar arasında teknolojiyi, yenilikçi, yaratıcı iş fikirlerini ve girişimciliği desteklemek.

Yetenekleri keşfetmek ve geliştirmek, potansiyel girişimcilerin fikirlerine ulaşmak ve fikirleri değerlendirmek, hayata geçmesine imkan sağlayarak ülke ekonomisinde katma değer yaratmak.

Girişimcilik potansiyelini ortaya çıkarabilmek, kadın girişimci sayısının artmasına öncülük etmek.

Küçük ve orta ölçekli işletme sahibi kadınlar arasında iletişimi sağlayarak, bilgi, deneyim ve sorunların paylaşılmasına öncülük etmek.

Meslek seçiminde yol ayrımında olanlara ve kendi işletmesini kurmak isteyenlere destek vermek.

Kadınlar arasında ortaklıkların oluşmasına aracılık etmek.

Özellikle günümüz çalışan kadının sıkıntılarına, sorunlarına çözüm getiren eğitimler düzenlemek, çalışmalar yapmak, projeler geliştirmek.

Kadınların birlikte hareket etmelerini sağlayacak global gruplar oluşturmak.

Kadınları teknoloji ve iş hayatında etkisini arttırmak adına güzel projelere imza atan kadınlararasının son projesi bir eğitim iş birliği ile e-ticaret ve sektöründe eğitimli kadınları çoğaltmaktır.Projeler güncele haberler ve kadınlar arası derneği ile ilgili tüm bilgileri www.kadinlararasi.org ve www.kadinlerarasi.com adresinden öğrenebilirsiniz. 

 

Network Marketing Türkiye olarak girişim ve yeni girişimclikten ağ pazarlamanın farklı kolları olan birlikte çalışmakla alakalı tüm konulardan sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Nakit Kazan başlıklı makalemizde cashback, Cashback firmaları ve Cashback ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ