Siberian Healt Türkiye

Siberian Healt Türkiye
REKLAM ALANI

SİBERİAN HEALT

1996 yılında kurulmuş çok uluslu bir şirkettir. Kozmetik ürünleri, Gıda takviyeleri, Güzellik ve Çaylar üreten bir firmadır. Ürün içerikleri Sibirya bölgesinde yetişen bitki ve bitki ekstratlarından elde edilmektedir.

Türkiye’de 4 yılı aşkın faaliyette bulunan Siberian Healt firması giderek müşteri sayısını ve üye sayısını artırmaktadır.

REKLAM ALANI

Ürünlerin kaliteli olduğu kadar ekonomik oluşu da şirketin tercih edilmesinin nedenlerindendir.

Marketing yapısı unilevel sistemi ile çalışmaktadır.

Bilimsel İnovasyon Merkezi ile Rus Bilim Adamlarının sağlık alanındaki çalışmaları şirket tarafından desteklenmektedir.

60’ın üzerinde ülkede temsilcilikleri olan firma belirli satış potansiyeli olan şehirlerde mağaza açılmasına da izin vermektedir.

2000 yılında laboratuarlarında kendi ürünlerini üretme aşamasıyla uluslararası alanda büyük bir Pazar avantajı elde etmiştir.

Türkiye’de önümüzdeki yıllarda en çok tercih edilen firmalardan biri olma amacındadır.

Giderek büyüyen ürün çeşitliliği ve kalitesindeki devamlılık Siberian Healt firmasını ön plana çıkarmaktadır. Türkiye şartlarında 200 liralık bir alışveriş paketi ile siz de temsilci olabilir ve birbirinden güzel ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Siberian Healt firması hakkında bilgi almak distrübütör olmak istiyorsanız ad,soyad ve cep telefon bilgilerinizle kısaca kendinizden bahsederek profesyonelkazanc@gmail.com adresine mail atarak size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Winalite Yeniliklerle Devam Ediyor başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ