Amway’den çocuklara özel yeni Glister diş macunu ve fırçası

Amway’den çocuklara özel yeni Glister diş macunu ve fırçası
REKLAM ALANI

Dünya’nın en büyük doğrudan satış firması olan Amway var olan ürün gamını farklı stratejiler ile arttırmaya devam ediyor.

Çocukların diş bakım ihtiyaçları yetişkinlerden farklıdır. Erken ağız bakımı ömür boyu ağız sağlığını güvenceye alır. Amway’in ağız bakım markası Glister’in yeni Glister Çocuklar İçin Çilek Aromalı Diş Macunu ve Diş Fırçası, çocukları düzenli diş fırçalamaya teşvik ederken, mineral desteği ile erken çürüklere karşı ideal bakım sağlıyor. REMINACT içeren çok eylemli florürlü bu ürünler dişlerin çürüklere karşı korunmasına yardım ediyor. Geride yer alan, erişmesi zor dişler de dahil olmak üzere bütün dişleri yuvarlak, yumuşak fırça kılları ile etkili ve nazik bir biçimde temizleyerek hassas diş etlerinin korunmasına yardım ediyor. Çocuklar artık okula giderken Amway Glister’in ağız bakım ürünleri ile eğlenerek, dişlerine bakım yapıyor.

REKLAM ALANI

Çocukların seveceği ve kolay kullanabileceği şekilde tasarlanan yeni Glister ürünlerinin maskotu Benekli Panda, diş fırçalamayı eğlenceye çevirirken, çocukların günlük ağız bakım alışkanlıkları edinmesine ve bundan zevk almasına yardım ediyor. 2 yaş ve üzeri çocuklar için formüle edilen bu özel ürün, diş hekimleri tarafından da öneriliyor. Fırçaların üzerinde bulunan renkli uygulama özelliği ise çocuklara kullanılacak diş macunu miktarını gösterirken, kaymayan yumuşak sapı da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Amway Hakkında
Amway, dünyanın bir numaralı doğrudan satış şirketidir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da 8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr
facebook.com/AmwayTurkiyeLtd
instagram.com/amwayturkiyeltd
twitter.com/amwayturkiye
dahaiyibiryasamicin.com

Bir önceki yazımız olan Hunca Life Network Pazarlama Alanında SocialBrands Veri Analitiği Ödülünü Aldı başlıklı makalemizde hunca, hunca kozmetik ve hunca life hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ