Network Marketing Türkiye Duyuru

Network Marketing Türkiye Duyuru
REKLAM ALANI

 

Değerli okuyucularımız son zamanlarda sizden gelen bazı talepler üzerine bu yazıyı yazma gereği hissetik.Öncelikle Network Marketing Türkiye içerisinde bir çok firma da çalışan networker arkadaşlardan oluşmuş,fakat tamamen objektif ve bağımsız, sektörle ilgili gerçekci bilgileri sizlere ulaştırmayı ilke edinmiştir.

REKLAM ALANI

 

Son zamanlarda bazı arkadaşlarımızca sıkca gönderilen x firması dolandırdı,y firması yalancı,z firması üç kağıtcı gibi mailler almaktayız.Şunu belirtmekte fayda var.Tüm sayfalarımızda resmi olarak çalışan uluslararası ve yerli piyasa da marketing planları olan firmları sizlerle paylaşıyoruz.Tabi ki olumsuz yanları olan firmalarımız da muhakkak vardır.

 

Fakat hiç bir firmanın adını(bazen belge ile medya alıntısı yapabiliriz) hukuki olarak bir yaptırım ya da uyarı almadan,kişilerin başarısızlığı ya da kişisel problemlerden dolayı,Network Marketing Türkiye olarak uygunsuz sıfatlarla yayınlayamayız.Bu ne adil bir bakış açısına nede piyasa ya faydası olacak bir davranış biçimine uygun olmaz.

 

Son olarak eğer kanıt ve belgelerinizle beraber hukiki olarak ta sonucunu aldığınız herhangi firmanın bilgilerini bize ulaştırırsanız tabiki network marketing sektörünün, temizlenmesinden yana olan sitemiz bunları açık ve objektif bir şekilde paylaşıcaktır.

 

Saygılarımızla

 

Network Marketing Türkiye Yönetimi

Bir önceki yazımız olan Modern Sanal Bankerlik başlıklı makalemizde bankerlik, çalışmadan para kazan ve jss hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ