Homm Bitkisel Büyümeye Devam Ediyor

Homm Bitkisel Büyümeye Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Geçtiğimiz Günler Antalya’da yaptıkları Büyük Etkinlikle dikkatleri Üzerine Çeken Homm Bitkisel 2021 Yılında Yerli Network Marketing Firmaları Arasında Kuşkusuz Adından En Çok Söz ettiren Firmaların Başında Geliyor.

KurucusuŞeyda YENİGÜN, 2001 Yılında Trakya Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Baharat ve Şifalı bitkiler üreten bir firmada iş hayatına başlamış, bitkilerin büyülü dünyasıyla ve eşiyle bu sayede tanışmıştır. Yenigün ailesi, yıllar içerisinde profesyonel hayatta edindikleri üretim tecrübelerini, 2005 yılında ticari hayata aktarmaya karar vermiş, bitkisel gıdalar ve kozmetik ürünleri üretimine başlamışlardır.

Homm Bitkisel Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Yenigün, “Katlanarak artan başarılarımızda bizimle yol alan herkesin “Hayata Dokunmak” mottosuna; en az bizler kadar gönülden bağlı olduğunu biliyoruz. Sahip olduğumuz bu güçle geleceğe güvenle bakıyoruz. Kadın istihdamını desteklemeye ve bu sektörün uzun yıllar en başarılı firmalardan birisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

Homm Bitkisel Genel Müdürü Subutay Balcı ise temsilcilerin kendi potansiyellerini görmesi ve iyi ürün kullanıp güzel bir ek gelir kazanma gerçeğinin insanları teşvik ettiğini söyledi. Başkanı Şeyda Yenigün aynı zamanda gelecek planlarını şu sözlerle aktardı: “2021 ve sonrası için hedeflerimiz, hayalleri ve idealleri olan temsilcilerimizle birlikte ülkemizde yakaladığımız bu başarıyı, yurt dışına taşımak, milli bir marka olarak elde ettiğimiz başarıyı global ölçekte de yakalayarak Türkiye’de bir kadın tarafından kurulan bu şirketin dünya çapında da önlenemez bir yükselişe geçmesidir” dedi.

HommBitkisel Nedir,Homm Kozmetik,Homm Üyelik,Homm Network İle ilgili tüm bilgilere Ve Ücretsiz Üyelik İçin Buradan Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PAPUSKA MARKETİNG 2.YILINDA ÜCRETSİZ GİRİŞİMCİ PAKETİ İLE HIZLI BİR BÜYÜME HEDEFLİYOR başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ