Keller Williams

Keller Williams
REKLAM ALANI

 keller-williams

Keller Williams

Ülkemizde ki ekonomik gelişmeler ,çevremizde yaşanan bir çok şeye rağmen hala Dünya devlerinin dikkatini çekmekte ve hem perakende sektöründe hem de doğrudan satış sektöründe bir çok firmanın yatırım yaptığı büyük bir pazar olmaya devam etmektedir.Özellikle son 10 senedir inşaat sektöründe ki yatırımlar bir çok gayrimenkül firmasını ülkemize getirmişti.İşte bu firmalardan biri de kısa bir süre önce ülkemizde resmi olarak çalşmalara başlayan Dünya’nın en büyük  network marketing şirketlerinden biri olan kellerwilliams ‘tır.

REKLAM ALANI

 

 

 

Kuzey Amerika’nın en hızlı büyüyen ve danışman sayısı itibariyle (89.000) en büyük gayrimenkul danışmanlığı şirketi olan Keller Williams’ı Türkiye’de gayrimenkul sektöründen gelen Devrim Aka, Emre Erol, Ahmet Rauf Saatçi ve Keller Williams Worlwide’ın Başkanı Chris Heller temsil edecek.Kellerwilliams kimdir;

 

 

 

Keller Williams farklı bir gayrimenkul şirketidir. Biz, şirketin tüm kaynaklarını danışmanlarının işlerini geliştirmeye yönelik kullanması durumunda, danışmanların şirketi beklentilerin çok üzerinde bir noktaya taşıyacağına inanırız. Bu felsefeyle şirket, gayrimenkul endüstrisinin çehresini değiştirmektedir.
Bugün Keller Williams Realty, dünya çapında 85.000’den fazla ortağa ve yaklaşık 700 bölge ofisine sahiptir.

 

 

 

Gayrimenkul sektöründe başarıya ulaşmanın rehberi niteliğindeki ve Amerika’nın en çok satanlar listesinde bulunan The Millionaire Real Estate Agent (Milyoner Gayrimenkul Danışmanı) kitabının kapağında Gary Keller şöyle diyor: “Önemli olan para değil. Önemli olan, potansiyelinin en üst noktasına çıkabilmektir!” Sektördeki en yüksek işlem hacmine sahip binlerce danışmanın kullandığı sistemleri inceledikten sonra, gayrimenkul sektöründe başarıya ulaşmak için ne gerektiği konusunda bir model yarattık ve bu kazandıran modelleri eğitim, koçluk, teknoloji, pazarlama  ve en çok satanlar listesindeki kariyer rehberleri sayılacak kitaplarımızla güçlendirdik.

 

 

Kellerwilliams Türkiyeofisi ,Kellerwilliams kimdir,Kellerwilliams emlak,Kellerwilliams gayrimenkul,Kellerwilliams,

Kellerwilliams Üyelik,Kellerwilliams Danışman,Kellerwilliams Danışmanlık başvurusu ve tüm detayları resmi Türkiye sitesi kellerwilliams.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.Farklı bir sektörde Network Marketing alanında büyük düşünen bir firmanın ülkemizde çalışmalara başlaması gerçekten sevindirici bir durum,Network Marketing Türkiye olarak bizde Kellerwilliams’a hoş geldiniz diyoruz.

Bir önceki yazımız olan Destina1 başlıklı makalemizde antalya firmaları, antalya network marketing ve destina international hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ