Leo

Leo
REKLAM ALANI

 leo

Değerli Network Marketing Okuyucuları 2 senelik süren sitemizin tanıtım ve çalışmalarımızda hep vurguladığımız niş ve farklı network marketing pazarından firmaların girişi 2013 yılında hızla artmaya devam ediyor.Bu gün sizlere tanıtacağımız Global firmamız tüm Dünya ile birlikte Türkiye’de de çalışmalarına başlamış olan leo Eğitim ve girişimcilik alanında kurulmuş olan uluslararası çok katlı mlm firmasıdır.Kısacası Leo ve sistemini analiz edelim.

 

REKLAM ALANI

Leo 17 Eylül 2012 Yılında Başkan ve CEO’su Dan Andersson  LEO’yu resmi tanıtımı ile duyurdu.Yönetiminde Atif Kamran Adlı pakistanlı girişimcinin de bulunduğu leonun ilk basın açıklaması aşağıdaki gibidir.

 

LEO BASIN AÇIKLAMASI

 LEO öncelikle Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Güney Asya ve Çin müşterilerine, eLearning, eTutoring, Canlı Seminer ve Teknoloji Ürünleri platformlar aracılığıyla ürünlerini pazarlayacak. “LEO girişimciliğe ihtiyaç gidermek için tabandan yukarı tasarlanmıştır,”

 

Ürünlerimiz nasıl başarılı bir girişimci olmak için insanlara öğretmenin yanı sora, iş modeli olarak ta sonuçta, biz öğrencilerin çıkıp fikirler için melek yatırımcı olarak hareket etmesini sağlayarak, bir kazanç platformu yaratmak istiyoruz.

Leo Ürünler

Leo ürünleri eğitim ve girişimcilik paketinin yanı sıra leo tablet bilgisayar paketi ile de dikkat çekmektedir.Leo ürünleri teknoloji,dijital yayınlar ve eğitimler,fiziki eğitimler şeklinde gözükmektedir.Başlangıç paketleri 10 euro gibi her bütçeye göre başlamakla beraber 1000 euroluk profesyonel paketleri de bulunmaktadır.

 

Leo Türkiye olarak ta 24 Şubat Pazar günü yaptığı İstanbul Bostancı daki tanıtım ve eğitim toplantısı ile de faaliyetlerini hızlandırmaya devam ediyor.Leo Nedir,Leo Türkiye,Leo Girişimcilik,leo organizasyon,leo corporate,leo mlm,leo kayıt,leo network,leo marketing ve leo  üyelik hakkında ki tüm bilgileri uluslararası leo resmi sitesinden alabilirsiniz.

 

www.welcometoleo.com

Bir önceki yazımız olan Kinetico başlıklı makalemizde Hydrus Valfleri, İçme Suyu Sistemleri ve izmir doğrudan satış hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ