AMC

AMC
REKLAM ALANI
amc

amc

Türkiye’de son dönemde yasal olarak gelişmeler yaşanması hem sektörel açıdan olumlu geri dönüşler alırken hem de işini düzgün yapan firmaların Türkiye’ye olan ilgisini arttırmaya devam ediyor.Almanya’nın köklü firmalarında Tencereleri ve Mutfak aletleri ile ünlü amc firması da artık Türkiye’ye giriş kararı aldı.

 

Dilerseniz Kısaca amc firmasını tanıyalım;

REKLAM ALANI

 

 

Amc Firması Yaklaşık 50 Yıl önce Almanya Merkezli Kurulmuş Olup özellikle pişirme ürünleri alanında yaptığı teknolojik ve sağlıklı pişirme kalitesi ise adından söz ettirmiş ve 15 den fazla ülkede doğrudan satış kanalı ile hizmet vermektedir.

AMC Multicooking Sistem özel süzecekli tencereler, yağsız kızartma sistemleri, minarel korumalı yapı, zamanlanabilir pişirme, yiyeceklerin daha uzun süre dayanmasını sağlayan Powervac vakum sistemi gibi çarpıcı ekipmanlar içeriyor.

Amc Türkiye,Amc Tencereleri,amc fiyatları,amc ürünleri ve amc satış danışmanlığı ile alakalı tüm bilgileri amc.info/de-de resmi sayfasından elde edebilirsiniz.Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak bu tarz başarılı global firmaların ülkemize gelmesini memnuniyetle karşılıyor ve başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Party Lite başlıklı makalemizde amerika network marketing, doğrudan pazarlama ve doğrudan satış hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ