Parvega

Parvega
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipcilerimiz Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli Firmamız İstanbul Ataşehir Merkezli Parvega,Kendi Anlatımlarıyla kısaca Pargeva Firmasını Tanıyalım,

2000 yılında başlayan doğrudan satış sektöründe ki sevürenimizi, 19 yıllık tecrübemizin sonunda 04.11.2018 tarihinde Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’ni kurarak taçlandırdık.

PARVEGA Internatioanal Sn.Osman Yıldız önderliğinde kurulan yepyeni network marketing firmasıdır.

REKLAM ALANI

Sistem , ar-ge , yönetim, lojistik, sosyal medya gibi en önemli bölümlerde profosyonel ekipler ile19 yıllık doğrudan satış tecrübemizi harmanlayarak, uluslararası vizyonumuzla geleceğimize ışık tutarak hayatları değiştirecek bir sistem oluşturduk.

Parvega Ürünleri

Şu anda 5 Çeşit Gıda Takviyesi ile yoluna Başlayan Parvega Ürün geliştirme ve arge çalışmalarına devam etmektedir.Ürünleri Parvega R-TOX,Parvega MRC ,Parvega Balık Yağı,Parvega Konsantre Çay 50gr,Parvega Thermo Tablet şeklindedir.

Network Marketing Türkiye olarak Parvega ailesine sektöre hoşgeldin diyor ve başarılar diliyoruz.Parvega network sistemi,parvega üyelik ve parvega ürünleri hakkında ki tüm bilgilere resmi sitesi olan parvega.com adresinden bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LEA başlıklı makalemizde lea, lea cosmetics ve lea international hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ