Live Smart 360

Live Smart 360
REKLAM ALANI

livesmart360

Live Smart 360

Hayatın her yönüyle 360 gün sizinle sloganı ile Amerika Florida Merkezli Mark Mc Cool ve Jeainine Mc Cool tarafından kurulan Live Smart 360 firması kimdir,ürünleri nelerdir,Türkiye hakkında ki düşünceleri ve detayları analiz edelim.

REKLAM ALANI

 

Live Smart 360 Ana ürünü yani amiral gemisi dediğimiz ürünü 360 Çikolata olan Live Smart 360,mini bar dediğimiz küçük atıştırmalık yiyecekler,energi içeceği ve probiyotikler,günlük gıda takviyesi besinleri ile dikkat çekmektedir.

 

Live Smart 360 firması şu anda Türkiye’de faal olmamakla beraber ,yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre,geçtiğimiz hafta Türkiye’de bazı görüşmeler yapmış olup,ilerleyen zamanlarda Türkiye’de çalışmayı arzuladıkları haberini almış bulunuyoruz.Türkiye gibi piyasa rekabetinin yoğun olduğu bir ülkede farklı ürün gamı ve çeşitli firmaların ülkemize girmesi de network marketing camiası için tabiki de sevindiricidir.

Live Smart 360 firmasın resmi açılışı,Türkiye ‘deki son durumları hakkında güncel bilgiler aldığımız takdirde yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Live Smart 360 Kimdir,Live Smart 360 Üyelik,Live Smart 360 Türkiye,Live Smart 360 Ürünleri ile ilgili tüm bilgileri Live Smart 360 resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Keller Williams başlıklı makalemizde emlak network, farklı network marketing ve farklı network marketng hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ