Vertera

Vertera
REKLAM ALANI

Bugün Sizlere Network Marketing Türkiye olarak tanıtacağımız Global firma Vertera Türkiye ;

Rus şirketi Vertera, deniz yosunu Laminaria Japonica, Fucus, Laminaria Digitata ve diğerlerinin toplama ve işleme konusunda uzmanlaşmıştır.

REKLAM ALANI

Şirket, ekoloji ve modern dünyanın ritmindeki insan yaşamının özelliklerini dikkate alarak ürünler yaratmaktadır. Vertera bilim adamları, mevcut ortamın agresif koşullarında koruyucu yetkilere sahip benzersiz bileşenleri geliştirmektedir, bu bileşenler organizmanın tüm seviyelerinde: hücrelerin, dokuların, organların, organ sistemlerinin homeostazını korur ve desteklemektedir.

Vertera, her aşamayı ve tüm üretim sürecini bir bütün olarak kontrol etmek amacıyla kendi tedarik, üretim, laboratuvar ve bilim-araştırma tabanını organize etmiştir. Şirketin, felsefe, tıp, diyetetik, farmakoloji, biyokimya, gıda ürünleri biyoteknolojisi alanlarında uzmanları bir araya getiren, kendi akademik konseyi mevcuttur.

Şirketin üretim tesisi Rusya’da, Tver bölgesinin ekolojik olarak temiz bir bölgesinde bulunmaktadır. Vertera’nın hammadde üssü ise Rus Kuzey Denizlerinin en temiz sularında bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Apl başlıklı makalemizde ALP Nedir, APL Turkiye ve aplgo nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ