Medsway

Medsway
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipçileri; Sıradaki yerli firmamız Konya merkezli Medsway firması, kısaca kendilerini kendi sözleri ile tanıyalım;

Temelleri uzun yıllar öncesine dayanan network marketing pazarlama tecrübelerimizin ışığında 2016 yılında kurumsallaşarak TEKNOONE TEKNOLOJİ A.Ş kuruldu. Süreç içinde çeşitli sektörlerde elde ettiğimiz bilgi birikimi ve AR-GE faaliyetlerimizin sonunda MEDSWAY Topluluğu’na hayat vermiş bulunuyoruz.


İnsanların yaşam kalitesine, refahına verdiğimiz önem, bu sektöre olan ilgimize kaynaklık etmiştir.

REKLAM ALANI


Ürünlerimiz Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede satışa sunulmuş, çalışma arkadaşlarımızın gurur kaynağı olmaktan çok mutluyuz.Aldığımız güç ile birlikte hızla büyümeye devam ediyoruz.

Ağırlıklı Olarak Gıda Takviyesi Ürünleri İle Dikkat çeken Medsway kuruluşundan başladığı ürün gamını kaliteli nitelikte arttırarak kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.En Dikkat Çekici ürün olarak Medsway, Kore Kırmızı Ginseng’i, Saponin, Glucosamine, Gümüş iyonları içerir. Enjeksiyon ile tadavi yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknoloji, Medsway bantlarının rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır.

Medsway nedir?,Medsway Üyelik,Medsway ürünleri ile ilgili tüm bilgilere resmi sitesi olan medsway.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Winlife başlıklı makalemizde antep firmalari, antep network ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ