Onlife

Onlife
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipcileri Bugün sizlere Tanıtacağımız yerli firmamız İzmir Çiğli Merkezli Onlife firmasıdır.Gelin Kısaca Onlife firmasına Gözatalım,

2018 Yılında Çalışmalara Resmen Başlayan Onlife 27 Ocak 2019 Yılında Büyük Lansman ile faaliyetlerine Hız vermiştir. Onlife öncesinden uzun bir fizibilite çalışması ve ürün argesine zaman ayırmıştır.Ağırlıklı olarak başlangınçta kozmetik ürünleri olmak üzere bir evin içine girebilecek tüm tüketim maddeleri uygun ve kalite ön planda tutarak ilk kataloğa girmiştir.

REKLAM ALANI

Ürün çeşitliliği kozmetikten gıda takviyesine geniş bir yelpaze sunan onlife kazanç planı ve üyelerine özel kampanyaları ilede iddialı bir şekilde network marketing Dünyasına giriş yapmıştır.

2019 Yılında beklediğimiz gibi hareketli geçen sektörümüzde,Network Marketing Türkiye olarak Onlife ailesine hoşgeldin diyor ve başarılar diliyoruz.Onlife nedir,onlife network ve onlife ürünleri ile alakalı tüm bilgilere resmi onlife sitesi olan onlife.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Parvega başlıklı makalemizde network marketing, parvega ve parvega network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ