Elite Global Network

Elite Global Network
REKLAM ALANI

Bu gün sizlerle paylaşacağımız yerli firmamız Antalya Merkezli Elite Global,Kendi tanımlamalarıyla;

Nasıl Başladık?

2017 yılında Antalya’da kurulan Elite Global, bir ‘’Doğrudan Satış’’ firmasıdır.

REKLAM ALANI

Uzun yıllar doğrudan satış sektöründe çalıştıktan sonra ülkemizde ve dünyada bu sektörün geleceğin ticari modellerinden biri olacağını düşünmeye başladık. Doğrudan satış sektörü hem birebir insan ilişkilerini hem de e-ticaret platformunu kullanıyor ve giderek daha çok kitlelere hitap ediyordu.

Ülkemizde bu alanda yapılacak daha çok işin ve üretilecek daha çok fikrin olduğunu gördükten sonra kendi firmamızı kurma kararı aldık. Elite Global projesi bu kararın ardından sektöre girdi ve hızla büyümeye devam ediyor.

Elite Global AR-GE çalışmalarını sektördeki en teknolojik laboratuvar ile sürdürmektedir. Türkiye’de bir üniversite içerisinde ‘’Bitkisel Takviye Edici Gıdalar’’ ve ‘’Bitkisel Kozmetik’’ alanında ürün geliştirme ve üretim yapan tek tesis olan Naturmed ilaç ile çalışıyoruz.

Elit ve zengin bir yaşam için benzersiz bir iş planına sahibiz.

Geride kalan kısa süre içinde Türkiye’nin 81 ilinde ‘’Elite Temsilcilerimiz’’ ile faaliyet gösteriyoruz.

Hedefimiz;

Ürettiğimiz ürünler ile insanların sağlıklı zihin ve bedene sahip olmaları için maksimum fayda sağlıyoruz.

Türkiye’den dünyaya açılan kaliteli bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz.

Antalya Merkezli Kaliteli firma yolunda ilerleyen Elite Global Networke,Network Marketing Türkiye olarak Sektörde Başarılar Dileriz.

Elite Global Network Üyelik,Kazanç planı ve tüm detaylı bilgilere Resmi siteleri eliteglobal.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Homm Cosmetic başlıklı makalemizde home cosmetic, homm cosmetic ve homm cosmetic ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ