Orkide Hareketi

Orkide Hareketi
REKLAM ALANI

orkidehareketi

Orkide Hareketi

Sizlere hem yeni hem köklü,yerli ve yabancı firmaları tanıtmaya devam ediyoruz.Bu günki yerli  firmamız orkide hareketinin kuruluşu 2008 yılına dayanıyor. Seda Sayan Marketing diye bildiğimiz daha sonra tamamen bağımsız olan orkide hareketini kısaca kendi anlatımları ile tanıyalım.

2008 yılında profesyonel yönetici ve başarılı iş adamı Ahmet Erdal Altınay tarafından %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı ülkemiz insanının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bir alt yapı oluşturarak Türk kökenli bir dünya firması kurmaktır. Orkide Hareketi dünyada ve Türkiye’de ilk kez, popülaritesi ve güveni olan ünlülerin sinerjisinden de yararlanarak fırsatlarla dolu bir dünya yaratmış tek doğrudan satış firmasıdır. Bugün profesyonel yönetim kurulu ve deneyimli üst düzey yöneticileri sayesinde sektörün en hızlı büyüyen firmalarının başında gelmektedir.

REKLAM ALANI

Sayın Derya Baykal ve Sayın Suna Dumankaya şirketimizin ve temsilcilerimizin en önemli destekleyicileridirler.

Kısa bir sürede 23.000 temsilci sayısına ulaşan Orkide Hareketi bugün yüz binlerce müşterisine hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Orkide hareketi ayrıca yurt dışında tanınmış yüksek cirolu bazı network marketing firmalarının ürünlerinide yine ürün gamı içinde bulundurmaktadır.

Orkide hareketi nedir,orkide hareketine nasıl üye olunur,orkide hareketi sistemini orkide hareketi kayıt detaylarını aşağıdaki site adresinden bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Polshine başlıklı makalemizde murat küçük, polis vakfı ve polsan hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ