Para Kazanma Dersi

Para Kazanma Dersi
REKLAM ALANI

 

Para Kazanma Dersi

REKLAM ALANI

Gençlik Platformunun düzenlediği uygulamalı para kazanma dersi gerçekten dikkat çekici nitelikte sizlerle paylaşmak istedik.Öncelikle kısaca gençlik platformunu tanıyalım.

 
2010 yılında faaliyete geçen Gençlik Platformu; üniversite öğrencilerinin almış oldukları eğitimleri pratiğe geçirmelerine teşvik eden bir platformdur.

 

 

Gençlik Platformu, Türkiye’nin bütün üniversitelerinde geniş bir şekilde yayılma imkanı bulan, her gencin kendisine göre bir şeyler bulabileceği, akademik bilgilerini uygulamaya geçireceği ,göstermelik değil gerçek işler yapan kendini geliştirmek isteyen herkesin bir şeylere kolayca dahil olup kendisini yeniden keşfedeceği Türkiye’nin en büyük gençlik kulübüdür.

 

 
Kurulduğu günden itibaren öğrencilerin kendini geliştirebilmeleri ve hayata hazırlamaları için birçok projeye imza atan GENÇLİK PLATFORMU 20 Eylül – 20 Ekim tarihleri arasında yeni projesi “Uygulamalı Para Kazanma Dersi” ile hayat ve para kazanma tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor.

 
 
Girişimci nasıl olunur?
 
 
Para nasıl kazanılır?
 
Alın teri ile kazanılan para ne kadar tatlıdır?
 
Bu soruların cevabını birçok iş adamından ve kadınından seminer ve konferanslarda durduk duyduk. Genel olarak başarı öyküleri simit, limon ya da su satarak başlamıştır. Fakat son yıllarda Gençlerin önüne kolay para kazanma model ve rol modelleri çok sıklıkla konuyor gençler kolay yoldan para kazanma formülleri arar ve bir mucize bekler oldu.

 
 
Bir iş başarma tecrübesi, kolay yoldan köşeyi dönme hikâyelerinden daha samimi değil midir? Para kazanmanın yanı sıra o işin üstesinden geliş olmanın ve başarmış olmanın verdiği haz ve mutluk insan hayatına paranın vereceği mutluluktan çok daha GENÇLİK PLATFORMU, bu düşüncelerin ışığında 1 ay süreyle İstanbul’un en yoğun meydanlarından Mecidiyeköy meydanında Simitçi Genç ve Sucu Genç olarak her gün bir öğrencinin bu tecrübeyi yaşamasını sağlayacak.

 
 
Projeye katılan öğrencilere verilecek “katılım belgesi” ve yaşanılan bu tecrübe büyük bir katkı sağlayacak.
Bu proje ile üniversitelilere hayatları boyunca unutulmayacak tecrübe ve anılar yaşatmayı hedeflediklerini söyleyen Gençlik Platformu Kurucu Başkanı İ. Hilmi Adıgüzel, ayrıca öğrencilere “Gelin kazanmanın ve başarmanın mutluluğunu birlikte yaşalım” şeklinde bir çağrıda bulundu.

 
 
Nasıl Uygulanacak?
 
Proje 20 Eylül – 20 Ekim tarihleri arasında dönüşümlü olarak her gün 1 kişinin satış yapmasıyla gerçekleşecek.
 
Sabah saatlerinde simitlerin ve suların teslim edildiği katılımcı gün boyu satış yapacak ve günün sonunda kazandığı parayı nasıl harcadığını fotoğraflayacak.
 
Bu fotoğraflar Gençlik Platformu twitter sayfasından “Uygulamalı Para Kazanma Dersi” olarak gösterilecek.

 

Başvuru nasıl yapılacak? 
 
Tüm öğrencilerin katılabileceği bu projeye başvurular http://www.genclikplatformu.org/katilimformu linkinden ulaşılabilr.

Bir önceki yazımız olan Digital Network Marketing başlıklı makalemizde digital, digital marketing ve digital network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ