Network Marketingte Rüzgar Değişimi

Network Marketingte Rüzgar Değişimi
REKLAM ALANI

Son 2 senelik bir periyotta Network Marketing piyasası büyük değişimlere uğramaya başladı.Özellikle dijital para primi coinler,son dönemde artan Yatırım firmaları sektöre yeni bir boyut kazandıracağa benziyor.

70 yıllık bir geçmişi olan Network Marketing Tıpkı diğer pazarlama sistemleri gibi bilgisayar,internet ve mobil ile birlikte yeni alanlar yeni ürünler ve sistemler üretmeye başladı.

REKLAM ALANI

Yıllardır Ürün olarak fiziksel ürünlerle devam eden network marketing İnternet ve Teknoloji ile birlikte çok farklı dijital ürünle ön plana çıkmaya başladı.Tabi burada artıları olduğu gibi eksi yönleri olan sistemlerde çoğalmaya başladı.En önemli artısı dijital ürünlerin maliyetinin bir kere olması yada çok düşük olması network sisteminde kazanç planının bonkör olmasını sağladı.Bu tarzda saglam firmalarda varken aynı zamanda bunu kullanan çok sayıda ponzi firmasıda piyasada bulunmaktadır.

 

Network Marketing Alanında çalışmayı düşünen arkadaşlarımız özellikle bu tarz firmalarda çalışma yapmadan önce firma geçmişi,kurucu geçmişi,yönetim paneli ve yazılımı,Sistemin devamını sağlayacak,reklam,coin,esatış gibi arka plandaki vaatlerin gerçekliğini araştırmadan giriş yapmamalarıdır.

 

Sektöre çok farklı boyut getirecek olan dijital ürünlerin Kazanç konusunda da çok ön planda olacağını düşünüyoruz.Şimdiden başarılar dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Türk Firmaları Neden Globalleşemiyor başlıklı makalemizde 2016 network marketing firmaları, network liderleri ve network marketin firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ