Petra

Petra
REKLAM ALANI

Petra

Evet size bugün tanıtacağımı yerli firmamız Türkiye’nin doğrudan satış sektöründeki ilk firmalardan biri olan petra’dır.Kısaca petra organizasyon nedir,ne zaman kurulmuştur,tanıyalım;

REKLAM ALANI

Petra’nın başarılarla dolu marka geçmişi 27 yıl öncesine dayanıyor. Türkiye’de doğrudan satış sektörünün ilk temsilcilerinden olan Petra, 1980’li yılların başında VMS adı altında faaliyete başladı. Sektöründeki standartların oluşmasında belirleyici rol üstlenen firma, 2002 yılında üretim ve pazarlama faaliyetlerini Petra markası altında yeniden tanımladı.

 Petra bugün, ekolojik temizlik malzemelerinden mutfak malzemelerine, sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme gereçlerinden doğal kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede nitelikli ürünler sunmaktadır.

Petra Ürünleri ve Markaları

Perla, Ecolinn, VMS, Biorichi, Aquawell markaları ile giderek daha fazla tüketici grubuna hitap eden Petra, bu ürünlerin yüksek kalite standartları, estetik tasarımları ve çok yönlü fonksiyonel kullanım alanlarıyla önemli bir satış performansına ulaşmıştır.

Petra resmi sitesine ve diğer bilgilere aşağıdaki resmi site adresinden ulaşabilirsiniz.Petra firmasının merkezi İstanbulda dır.

 

http://www.ptr.com.tr/

 
 

 

Bir önceki yazımız olan GXL başlıklı makalemizde bağımsız temsilci, glx ve gxl hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ