Pierre Cardin

Pierre Cardin
REKLAM ALANI

Pierre CardinÜrünleri hepinizin bildiği gibi yıllardır kullanılan geçmişi 1922 yılına kadar dayanan Annesi ve Babası İtalyan olan Pierre Cardin’in tasarladığı ve Dünyaca ünlü bir markadır.

 

Pierre Cardin

REKLAM ALANI

Markanın kurucusu Monsieur Cardin, tüm zamanların en büyük moda impatorluklarından birini kurdu. İleri görüşlü, hırslı, keşfedici ve becerikli bu adam bugün, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul ediliyor.

 

 

Pierre Cardin, İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesi çiftçi olan küçük Pierre’in çok daha büyük hayalleri vardı. İşte bu nedenle çiftçilik yapmak istemeyerek, henüz 14 yaşındayken Saint-Etienne’de ünlü bir terzinin yanına çırak olarak girdi. Çalışmaktan yorulmayan genç terzi, 1944’te La Paix’deki modaevinde işe başladı. Zamanın tartışmasız en büyük Fransız modaevi olan Christian Dior’un baş terzisi olmasını sağlayacak mesleki bilgi ve deneyimi orada edindi. Bir moda imparatoru olarak anılmasına rağmen “yaşamı boyunca en iyi bildiği şeyin kendi elleriyle çizmek, kesmek ve dikmek” olduğunu söyleyen Cardin, yaşına rağmen var gücüyle üretmeye devam ediyor.

 

 

Bugün itibariyle Pierre Cardin markası, tam 140 ülkede 900 farklı ürün lisansıyla en çok kabul gören ticari marka olarak kabul edilmektedir.

 

 

Pierre Cardin Network Sistemi ise Avrupa Networkingaracılığı ile Pierre Cardin ürünlerini evinize kadar getiriyor.

 

 

Avrupa networking üyelik,avrupa networking kayıt,pierre cardin kampanyaları,avrupa networking Satış sistemini kazanç planını ve tüm detayları avrupa networking ücretsiz kaydınızı buradan yaptırarak öğrenebilirsiniz.

Avrupa Network Ücretsiz Kayıt İçin Tıklayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ukash başlıklı makalemizde internet kartları, internet kredi kartları ve sanal kartlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ