Herbalife Beslenme Vakfı 25.Yılını Kutluyor

Herbalife Beslenme Vakfı 25.Yılını Kutluyor
REKLAM ALANI

25. yaşını kutlayan Herbalife Nutrition Foundation Herbalife Beslenme Vakfı (HNF), yıllık galaları boyunca 1,5 milyon dolar yükselterek beslenme ve eğitim yoluyla çocukların hayatlarını olumlu yönde etkileme misyonunu sürdürüyor.

Singapur’da bu yıl düzenlenen yıllık bağış toplayıcı, 2005 yılında kurulan ve şu anda 140’tan fazla kar amacı gütmeyen ortak ve 50’den fazla ülkede 100.000’e yakın çocuğa hizmet veren Casa Herbalife Nutrition programını destekliyor.

Herbalife Beslenme Vakfı İcra Direktörü Jenny Perez, “Herbalife Beslenme’nin bağımsız distribütörlerinin ve çalışanlarının cömertliği sayesinde, Herbalife Beslenme Vakfı, dünyaya en çok ihtiyacı olan çocuklara hayati beslenme ve destek hizmetleri vermeye devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI

2018 yılında Vakıf, Avustralya, Malezya, Yeni Zelanda, Singapur, Güney Kore ve Vietnam’da iki yeni Casas açarak yerel hayır kurumlarıyla ortaklığını genişletti. Ayrıca, HNF, Casa Herbalife Nutrition programını, dünyanın her yerindeki çocuklar için iyi beslenmeye erişim sağlayan 20’den fazla yeni topluluk ortağına genişletmek için 1 milyon dolar daha ekleyeceğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl, binlerce gönüllü saatin yanı sıra, HNF, Casa Herbalife Beslenme programlarına ve dünyadaki afet yardımı çalışmalarına 3,5 milyon dolardan fazla bağışta bulundu.

Herbalife Beslenme Vakfı Hakkında

Herbalife Beslenme Vakfı (HNF), dünya çocuklarına iyi beslenme ve beslenme eğitimi sağlama amaçlı olan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. HNF, dünya genelinde çocuklara iyi beslenmeyi sağlayan 140’tan fazla toplumlu Casa Herbalife Nutrition ortağını desteklemektedir. Vakıf, daha parlak bir gelecek için çocuklara iyi beslenme sağlanmasını sağlamayı taahhüt eder. HNF ve Herbalife Nutrition ayrıca doğal afetlere cevap olarak yardım çabalarını desteklemekte ve Amerikan Kanser Topluluğu, Çocukları Kurtar ve Amerikan Kızıl Haç gibi toplulukların genel iyiliğine odaklanan organizasyonlara yardımcı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Avon, ‘stand4her’ programı ile 100 milyon kadının hayatını iyileştirecek başlıklı makalemizde avon haber, avon haberleri ve avon hediyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ