Polshine

Polshine
REKLAM ALANI

 

polshine

 

 

REKLAM ALANI

Polshine

Gün geçmiyor ki Network marketing (doğrudan satış) sektöründe hareketlilik olmasın.Bu seferki yerli firmamız niş pazar denilebilecek farklı bir yapılanma ile polshine markası,Polshine Polis Bakım Yardım Sandığı (Polsan) iştiraklerinden Poltek Teknoloji ve Yazılım,firmasının kurduğu kozmetik firmasıdır.

 

Polshine network marketing sistemi, diğer firmalar ve networkler gibi herkese açık bir doğrudan satış sistemi değil sadece  Polis Sandığı üyeleri, eşleri ve 18 yaşından büyük üye çocuklarına açık olacak.Polis sandığı üyeleri temsilci olabilcekken,ürünleri almak ve kullanmak isteyen kişiler ise direkt müşteri olarak alabileceklerdir.Polshine ana ürün grubunun yanı sıra Shinegold çocuk grubu gibi alt gruplar da olacak. Firma, yurtiçi satışa başlanmasının ardından Avrupa, Ortadoğu olmak üzere 10 ülkede daha lansman yapmaya hazırlanıyor.Şimdi dilerseniz polshine markasını tanıyalım.

Polshineyazılı ve internet medyasında çıkan haberinde ise genel müdürü Murat Küçük tarafından şu şeklide anlatılıyor.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı’nın (POLSAN) iştiraki olan Poltek Teknoloji ve Yazılım A.Ş. tarafından polis ailelerinin bütçesine ek gelir sağlamak için geliştirilen “Polshine” adlı kozmetik markasının tanıtımı gerçekleştirildi.

Polis Eğitim ve Kongre Merkezi’nde (PEKOM) düzenlenen toplantı, markanın tanıtımı için hazırlanan mini bir tiyatroyla başladı. Daha sonra marka hakkında bilgi veren Poltek Genel Müdürü Murat Küçük, Polshine’nin çok yeni ve kendilerini heyecanlandıran bir ürün olduğunu belirtti.

Poltek’in çok farklı sektörlerde faaliyet gösterdiğini söyleyen Küçük, “2004 yılında kurulduğundan bu yana herhalde en fazla gelişen projelerini son iki yıl içinde ortaya koymaya başladı. Bunun içerisinde savunma sanayi projeleri var, e-ticaret var, Polshine kozmetik projemiz. Savunma sanayi projemiz, bir tarafta kozmetik sektörü derken çok enteresan konuları biraraya getirdik. Poltek olarak artık hayatın her anında, her noktasında varız. Bu farklılık bizi hem heyecanlandırıyor, hem endişelendiriyor, bu kadar işi birarada nasıl yürüteceğiz, diye. Çok çekirdek bir kadromuz var. Bu çekirdek kadroyla tüm bu hizmetleri yürütmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Bizde network marketing Türkiye olarak farklıbir şekilde piyasaya giriş yapan,polshine kozmetik firmasına başarıla diler,Geniş kozmetik ve ürün gamına sahip polshine markasını,polshine üyelik,polshine doğrudan satış sistemi,polshine kayıt,polshine kozmetik detaylarını aşağıdaki resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

http://www.polshine.com/

Bir önceki yazımız olan Bal Böceği Marketing başlıklı makalemizde bal böceği, bal böceği marketing ve bal böceği ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. özlem dedi ki:

    polshine sadece polis,eşleri ve +18 yaş çocukları için marketing sistemidir..ama polsan marketinge farklı bir bakış açısı getirmiş ve sistem normal alışveriş sitelerinden bi farkı kalmamış..dikkatlice incelediğinizde sonuç bu…

BİR YORUM YAZ