Reliv

Reliv
REKLAM ALANI

Reliv

Evet Network Marketing Global firmalarımızdan tanıtımını yapacağımız bu günkü firmamız reliv’dir.Sizlere network marketing Türkiye olarak hem yerli hem yabancı Türkiye’de faaliyet göstermesede Dünya piyasasının nabzının tutmak için başka hiç bir yerde bulamaycağınız firmaları tanıtmaya devam edeceğiz.kısacası relivi tanıyalım.

REKLAM ALANI

Reliv

Robert ve Sandy Montgomery tarafından 1988 yılında kurulan, Reliv Uluslararası ürünler üretir ve  besin takviyeleri pazarlar. Ürünler, Dr, Theodore Kalogris, hızlı bir şekilde vücut tarafından emilir bir beslenme ürünü geliştirdi. . Bu ürün Reliv Klasik, şirketin amiral gemisi sayılacak ürünü oldu.

Reliv Klasik Buna ek olarak, şirketin günlük takviyesi, spor beslenme formülleri, nutrasötikler ve kilo yönetimi formüller ile ilgili ürünler üretir. 14 ülkede 65.000 distribütörleri ile Reliv sürekli olarak daha fazla ürün ekleme ve Avrupa ve Asya pazarlarına genişleme planlıyor. Şu anda, Reliv şu ülkelerde yer alıyor. Birleşik Devletleri, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Almanya, Avusturya, Brunei, Malezya, Hollanda, Singapur, İrlanda, İngiltere, Meksika ve Filipinler faaliyet göstermektedir.

Reliv Ürünler

Reliv Uluslararası temel beslenme, kilo yönetimi, spor beslenme, cilt bakım ürünlerinin yanı sıra bir dizi gidermek için besin takviyeleri geniş bir yelpazeye pazarlamaktadır.

Portakal ve limon aroması bulunan patentli bir spor beslenme içecek, kas gelişimi ve onarım yanı sıra yorgunluğu hafifletmek için yardımcı yardımcı olmak için, bu ürün relivin en iddialı ürünüdür.

Reliv markasının ve firmasının şu anda Türkiye lokasyonu bulunmamaktadır.Resmi reliv sitesini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

 http://www.reliv.com

Copyright © Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Sitetalk başlıklı makalemizde ilginç network, network marketing ve sitetalk hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erdinc dedi ki:

    Cok yararlı bir makale. Tesekkurler.

BİR YORUM YAZ