Wellstar

Wellstar
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız Resmi olarak ülkemizde faaliyetlerine Başlayan Wellstar,

Türkiye’ye 2017’nin yaz aylarında giriş yapan Alman menşeli güzellik sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir organizasyondur.

Spesifik bir ürün çeşidi vardır. Ana ürün grubu cildi 5-10 yaş gençleştirecek Face-Lift yani yüz cihazıdır.

REKLAM ALANI

Vücut için Body Filt cihazı ve göz altı çevresi için Eye-Lift cihazı vardır.

Türkiyeye hızlı giriş yapan Welstar Firması Byas marka ürünler ile Türkiye pazarında çok iddia.

Önümüzdeki günlerde saç sağlığı üzerine geliştirdiği cihazla Türkiye’de ki ürün gamını genişletecek firmanın temel felsefesi “DAHA SAĞLIKLI GÖRÜN” şeklindedir.

Son yıllarda güzellik sektöründe artan rağbet bu alanda ciddi ürünlerin yer almasına neden olmuştur.

Wellstar marketing ağında satışını yaptığı cihazların ana özellikleri şu şekildedir.

Cihazların yine şirketin ilgili ürünleri ile birlikte haftada iki kez düzenli kullanımı ile birkaç ay içerisinde 5 yaş gençleşme sağlamaktadır. Bunun temel nedeni cihazlardaki iyonteferez sistemi ile cildin alt katmanlarına kullanılan kremlerin geçiş yapması ve kısa sürede etki etmesi.

 

Birkaç ana cihaz ve bunlarla kullanılan krem ve jelleri bünyesinde barındıran şirket Türkiye’de ksıa sürede binlerce kişiye bu cihazları kullandırma amacını taşımaktadır.

 

Network marketing yapısı unilevel sistemi olup 3 hat üzerinden de ciddi gelir ve hediyeler verebilmektedir.

 

Güzellik merkezlerinde binlerce liraya mal olan cilt bakım hizmetinin evsel formatına dönüşmüş ve bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği sistemle uygulama özelliği olan cihazlar güzellik sektöründe yeni bir soluk getirecek.

 

Yine yaz aylarında Fransa’ da binlerce distiribütörün katılımı ile gerçekleştirdiği Fransa kampından sonra Fransa ve Türkiye pazarına da start vermiştir.

Siz de Wellstar firması hakkında bilgi almak ve distiribütörü olmak için iletişim bilgilerinizi profesyonelkazanc@gmail.com adresine gönderererek size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Clixsense başlıklı makalemizde clixcence, clixcence nedir ve clixsense hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ