Apl

Apl
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucuları 2020 yılı hareketli geçtiği gibi 2021 yılında da hızlı gelişmeler oluyor.Hem yeni kurulan yerli network marketing firmaları hemde yabancı network marketing firmaları ülkemize hızla giriş yapıyorlar.İşte yakın zamanda Türkiye İstanbul merkez ofisini açan APL Diğer Bilinen Marka adıyla Aplgo Firmasını Kendi anlatımları ile Tanıyalım;

Şirketimiz, Çalışanlarımıza sınırsız olanaklar sağlayan bir ürün sunmaktadır.

Gıda takviyesi satış hacminin 2026 yılına kadar 216,3 milyar dolarlık bir rakama ulaşacağı tahmin edilmektedir ve bu da işimiz için büyük bir gelecek öngörmektedir.
APL bu talepten istifade etmiştir ve dünyaya, yenilikçi pastil damlalarımızda bilim ve doğayı birleştiren benzersiz bir güç biriktirme teknolojisiyle yaratılan bir ürün sağlamıştır.

REKLAM ALANI

Bu lezzetli kombinasyon, sağlıklı ve mutlu bir yaşam tarzı sürmelerini kolaylaştırarak en sofistike Türk tüketicisinin bile taleplerini karşılayabilir.

Acumullit SA serisinin tamamı Moldova – Kişinev başkentindeki kendi üretim tesisimizde üretilmektedir. Fabrikamız, ofislerimiz, üretim hatlarımız ve kalite kontrol laboratuvarımız 4500 m2’den fazla alanı oluşturmaktadır.

Tarif oluşturmaktan sevkiyata kadar tüm ürün oluşturma sürecimiz burada gerçekleşir.

Tüm bileşenler ve mekanizmalar, tüm uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını karşılar. Ürünlerimizi Kuzey Amerika’ya göndermek ve Kuzey Amerika’da satmak için FDA’da kayıtlıyız ve Avrupa Birliği ve Doğu Avrupa’da satış sertifikasına sahibiz.

APL ÜRÜNLERİ

Acumullit SA teknolojisi, işlenmemiş botanik içeriklerimizin yararlı özelliklerinin korunmasını ve geliştirilmesini sağlar: En son teknolojiye sahip özütleme işlemi, botanik bileşiklerin aktivasyonunu tetikler, böylece aktif bileşiklerin nano partikülleri bitkideki diğer maddeler olmadan izole edilebilir. Bu, meyvelerin, bitkilerin ve tohumların hücresel zarlarının incelmesine ve mikro ve makro elementler, bitkisel gıdalar, biyoflavonoidler, organik asitler ve antioksidanlar gibi bitkisel bileşenlerinserbest kalmasına neden olur; bu da onları daha biyoyararlı hale getirir. İzole edilmiş parçacıklar, negatif yüklü nano elementler ortaya çıkarır; bu da ürünlerimizi besleyen yüksek oranda emilebilir besin maddelerinin aktifleştirilmiş bir karışımını oluşturur. Korunmuş ve geliştirilmiş olan işlenmemiş gıda bitki özlerinin aktif karışımı daha sonra pastillerin yapıldığı bir karamel kitlesine eklenir.

Pastil şeklinde kolay kullanılabilir olan APLGO Ürünleri gündelik hayatta hayat fonksiyonlarınza maximum katkı sağlayacak bir işleyişe sahiptir.

APL pastilleri
Bitkive meyve bileşenleri içerir. Enerji ve pozitif doğa bilgisi ile doludur. Başka bir deyişle, insan vücudunun üç bileşenini de etkiler.

ALP Nedir,APL Turkiye,APLGO Türkiye,aplgo uyelik ve diğer resmi bilgileri edinmek için apl resmi sayfası olan aplgo.com adresinden öğrenebilirsiniz.Network Marketing Türkiye Olarak APL GO ülkemize hoşgeldin ve başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Atomy başlıklı makalemizde atomy, atomy network ve atomy turkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ