5Linx

5Linx
REKLAM ALANI

 

Bu gün sizlerle digital network marketing ile alakalı bir yazı paylaşmıştık.İşte buna en büyük örneklerden biri olan Amerika kökenli  5linx firmasını kısaca tanımaya çalışalım.

REKLAM ALANI

 

 

5 Linx firması telokom alanında hizmet verirken geniş ürün çapı ile dikkat çekmektedir.Bunlar arasında internet hizmetleri,uydu hizmetleri,voip hizmetleri gibi herkesin kullanması zorunlu bir hale gelmiş ürünleri pazarlamaktadır.Bu da networkler için tabiki güzel bir pazar oluşturuyor.Özellikle de aylık ödenen faturalardan alınan sabit primler networkerler için ömür boyu çok güzel bir gelir kapısı demek oluyor.

 

 

Telekomünikasyon ve doğrudan satış endüstrisinde kombine deneyimi altmış yılı aşkın, 5Linx  üç vizyon, Jeb Tyler (Pazarlama Başkan Yardımcısı), Craig Jerabeck (Başkan & CEO), ve Jason Guck (Satış Genel Müdür Yardımcısı tarafından kuruldu ),  bir fark yaratmak istiyordu. . Vizyon, Dürüstlük, Fırsat, Özgürlük ve Başarı beş ilkelerine dayanarak, görevlerini teknoloji sunan ve dağıtım kanalı onların öncelikli yaparak galası VoIP telekomünikasyon şirketi oluşturmaktır.

 

 

 

Bağımsız satış temsilcilerinin ağımız ülkeye yayılan ve 5Linx ® kadar geleneksel dağıtım modellerin ötesine gelişmesini sağladı.  Aslında, 5Linx  motivasyonu yüksek, distribütörlerden dört yıl üst üste sayesinde  en hızlı büyüyen 500 şirketi seçildi.  VideoPhone gibi endüstri lideri ürün ve hizmetleri değil aynı zamanda maddi özgürlük sağlamak istemiştir.   5Linx ® doğrudan satış modeli bireylerin bin geleneksel perakende veya franchise modelleri ile karşılaştırıldığında çok az risk ve en az yatırım ile girişimcilik ve networkerlere yardımcı olmuştur.

 

 

5Linx Firması şu anda sadece Amerika,İspanya ve İngiltere’de hizmet vermektedir.Ama ilerleyen dönemlerde bu tarz yatırım ve firmalarında Türkiye’de çalışmalar yapacağını umuyoruz.Tabiki Türkiye piyasasında nasıl bir yer edinirler,onu da pazar analizleri ile muhakkak inceleyeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Natures of Scandinavia başlıklı makalemizde isveç doğrudan satış, isveç network firmaları ve Nature's Own hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ