WorldVentures

WorldVentures
REKLAM ALANI

WorldVentures

Özellikle de Amerika merkezli doğrudan satış firmalarında ki fikir ve ürün çeşitliliği gerçekten bizlere ilham kaynağı oluyor.İşte size tanıtımını yapacağımız global firma worldventures bunlara birer örnektir.Worldventures firması ve hakkında ki bilgileri inceleyelim.

REKLAM ALANI

 

WorldVentures insanların hayatlarında daha fazla eğlence, özgürlüklerin yerine getirilmesi ulaşmanıza yardımcı olmak için bir misyonu olan, bir yaşam tarzı şirketidir. Pazrlama sistemini  doğrudan satış sektörünün gücü ile internetin gücünü birleştirerek kulanan, WorldVentures seyahat  ve eğlence konusunda  lider bir şirkettir.. WorldVentures 21 ülkede aktif Temsilcileri ve üyeleri ile, Texas, Plano bulunmaktadır.

 

WorldVentures  şirket kurucuları Wayne Nugent ve Mike Azcue . Birlikte gerçekten yenilikçi bir şeyler yapmak için doğrudan satış ile internetin gücünü kombine bir şirket yapmayı öngördüler.

 

Wayne ve Mike tecrübeli ve kendini adamış profesyonellerden oluşan bir ekip kurmuştur,, 10 Aralık 2005 tarihinde, WorldVentures başlatıldı. O zamandan beri, şirket inanılmaz başarı ve hızlı bir büyüme elde etti. Ve 2009 yılında, WorldVentures birkaç global pazarlara doğru genişletti.

 

WorldVentures pazarlama ağı ve seyahat endüstrisi one-of-a-tür bir şey sunuyor. Esasen, WorldVentures bir yaşam tarzı şirketidir.
Misyonu

WorldVentures daha eğlenceli, özgürlük ve yerine getirilmesi insanların hayatlarında büyük yaşam deneyimlerinin birleştirilmesi suretiyle, finansal fırsat, öğrenim ve katkı yaratıyor.

 

Türkiye lokasyonu bulunmamakla beraber bağımsız networkerlerin Türkiye de çalışma yaptıklarının duyumunu almış bulunmaktayız.İlerleyen dönemlerde sizlerle yine paylaşımlarımıza devme edeceğiz.

 Worldventures,worldventures nedir,worldventures üyelik,worldventures türkiye gibi detayları bilgileri aşağıdaki resmi sitesinden öğrenebilirsiniz. 

http://www.worldventures.com/

Bir önceki yazımız olan Scentsy başlıklı makalemizde scentsy, scentsy nedir ve scentsy network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ