Saladmaster

Saladmaster
REKLAM ALANI

Saladmaster

 

Değerli network marketing Türkiye okuyucuları,türkçe adı ile doğrudan satış global adı ile network marketing,farklı kazanç yapıları ile öne çıkan çok katlı pazarlama sistemlerini tanıtmaya devam ediyoruz.Bu gün kü firmamız Amerika merkezli doğrudan satışa farklı bir anlayış getirmiş,2010-2011 yılında en etik çalışan doğrudan satış firması ödülünü almış saladmaster firmasıdır.Türkiye’de ofisi bulunan saladmaster firmasını,kısaca sizlere tanıtalım.

 

REKLAM ALANI

 

Saladmaster 1946 yılında Harry Lemmons tarafindan kurulmuştur. Mr.Lemmons bu işe 9000$ sermaye ile başlayarak,bu parayı ofis ekipmanlarını ve satış için gerekli prosedürlerleri yerine getirmek harcadı.Şirket açıldığında Saladmaster firması sadece bir tek ürüne ”Saladmaster Makinası”.Bugün Saladmaster Makinası Dünyanınher yerinde binlerce insan tarafından kullanılmaktadır.

 
 

 Saladmaster kurulduğunda satışa üç satış temsilcisi ile başlayarak birinci yılın sonunda yüz adet distribütöre ulaşmıştır . Bu süre içerisinde Mr. Lemmons evini dallasta iki sene boyunca oturacaği ve işleri oradan idare edeceği daha büyük ve hoş bir eve taşımıstır.İşler büyümektedir ve 1949 yili sonunda Mr. Lemmons 50.000$ yatırım yaparak ofisini daha büyük ve görmekli bir binaya tasimistir bundan sonraki 43 sene boyunca şirket buradan idare edilecektir.
  
 

 

 1950 yılında yapılan ulusal kongrede Mr.Lemmons yeni ürünlerini satışa sürdüklerini ilan etti.Bu yeni ürün ham maddesi alüminyum olan pişirme setiyidi.Ayrıca her parçanın kapağında özel olarak tasarlanan bir buhar valfi bulunmaktaydı.Paslanmaz çelik pişirme sisteminin ise o tarihlerde yapılması pek mümkün olarak görülmüyordu.Mr.Lemmons kısa zaman sonra Wall Street Journalda yer aldı.1952 yılında Saladmaster kapsamlıbir çalışma ve üretim süreci ardından ”18-8” pasmlanmaz çelik pişirme setini satışa sundu,satişlar dahada hızlanarak süratle artmaya devam etti.

 

 

 

1970 yılında Saladmaster Texas’da bulunan en başarılı 100 firmadan biri olmayı başardı.1979 yılında ise Saladmaster’ın pişirme sistemlerinde lider olma potansiyeline inandıkları için Regal Ware firması Saladmaster’ı satın aldı.1982 yılında Saladmaster ”T-304” paslanmaz çelik pişirme sistemini satışa sundu.

 

 

 

Satışlar büyümeye devam ediyordu ve 1992 yilinda kullanilan depolama alani yetersiz duruma geldi.Bu nedenle depolama alanı Dallas ve Fort Worth olarak bilinen hava alanına eşit mesafedeki iki şehrin tam ortasına Arlington’a taşındı.
 

 

1994 yılında ”T-304/316L” adını verdikleri 7 kat daha dayanıklı  paslanmaz çelik pişirme seti satışa sunuldu.Aynı zamanda Saladmaster şirket tarihinin en iyi yılı 1994 de sona erdi.

 

2001 yılında Saladmaster çıkardığı ”Versa Tec” geleneksel pişirme sistemisayesinde pişirme sistemlerinde yeni bir çağın kapısını açtı.

 

Performans ve tasarım tutarlılığı ile 2007 yılında yeni bir isim ortaya çıktı.Saladmaster çözümleri ”XP-7”. 2008 yilinin şubat ayında Saladmaster 316-Ti Titanyum Paslanmaz Çelik Pişirme Sistemini dünyaya tanıttı.ABD ve İsviçrede bulunan Saladmaster fabrikalarinda üretilen bu ürün temiz,saf ve güvenilir olarak adlandırıldı.
 

 Salad Master farklı bir kariyer ve network marketing sistemi ile çalışmaktadır.Dilerseniz network marketing Türkiye olarak saladmaster firmasının kariyer ve çalışma sistemi hakkında ki detaylarada değinelim

 

 

Saladmaster Kariyer Basamakları
 
İş Arkadaşı;
Ailemize yeni katılan bir iş arkadaşımız olarak size ücretsiz eğitim olanağı sunuyoruz. Saladmaster ürünleri ile sağlıklı beslenme konusunda temel eğitim alırken hem eğlenecek,hem para kazanacak hem de Saladmaster ailesinin size sunduğu harika seyahat ve ödüllerden yararlanma şansına sahip olacaksınız.
 

 
Sağlıklı Pişirme Danışmanı;
İş arkadaşı olarak aramıza katıldıktan sonra gerekli kriterleri yerine getirip temel eğitiminizi tamamladığınızda Sağlıklı Pişirme Danışmanlığı seviyesine yükselirsiniz.Bu seviyede alacağınız  ileri düzeyde sürekli eğitim ve heyecan verici harika takdirler kariyer basamaklarını hızla tırmanmanızı sağlayacaktır.Artık hem şahsi satışlarınızdan daha çok kazanç sağlayacak hem de aramıza yeni iş arkadaşları katma hakkına sahip olarak,üyelerinizin satışlarından da prim alacaksınız. 
 
Sağlıklı Pişirme Uzmanı;
 
Sağlıklı Pişirme Danışmanlığı seviyesinde gerekli kriterleri yerine getirdiğinizde artık Sağlıklı Pişirme Uzmanı seviyesine yükselirsiniz.Bu seviyede büyüyen grubunuzdaki üyelerle organize çalışarak onların grup etkinliğini ve satışlarını artırıp kazanç potansiyelinizi daha da büyütürsünüz.Sağlıklı Pişirme Uzmanı olarak artık daha çok sorumluluk ve prestij sahibi olacaksınız.Bunun sonucu olarak da şahsi satışlarınızdan daha fazla kar elde etme hakkını kazanırsınız.
 

 
Distribütör;
Direktör Yardımcısı seviyesinde gerekli kriterleri tamamladığınızda artık kendi işinizi kurmaya bir adım daha yaklaştınız demektir.Direktör seviyesine ulaştığınızda en üst seviyeden şahsi satış komisyonu ve alt kadro primi almaya hak kazanırsınız.Direktörler aynı zamanda Dealer olmak için gerekli eğitimi almaya hak kazanırlar. Tüm alt kadronuzla birlikte daha yakın ve verimli bir çalışma temposu ile rüyalarınızı gerçekleştirmeye artık çok yakınsınız.

 
Gümüş Dealer;
Kanatlarınızı açın,uçmaya hazırlanın! Bu seviyeye kadar bir Dealera bağlı olarak çalışırsınız. Direktör seviyesinde gerekli kriterleri yerine getirdiğiniz anda Gümüş Dealer seviyesine yükselerek kendi ofisinizi kurma ve kendi satış organizasyonunuzu yönetme hakkını elde edersiniz.Sadece Dealerlara özel ayrıcalıklardan yararlanma hakkını kazanacaksınız.

 
Altın Dealer;
Saladmaster kariyer basamaklarının en üst noktası Altın Dealer seviyesidir..Bu en prestijli seviyeye belli bir süre içerisinde belirlenen alt kadro satışını gerçekleştirerek ulaşabilirisiniz. Altın Dealerlar Saladmaster ailesinde en başarılı ve en çok saygı duyulan liderlerdir.Bu nedenle Altın Dealerlar için kazançta sınır yoktur.

 

Saladmaster firması özelliklede ev topnaltıları evde ücretsiz yemek pişirme ve ürünlerini doğrudan bire bir görme imkanı ile farklı boyutta bir doğrudan satış sistemi yürütmektedir.Türkiye lokasyonu bulunan Saladmaster türkiye,saladmaster ürünleri,saladmaster üyelik ve saladmaster hakkındaki tüm bilgiler aşağıdaki resmi sitesinden elde edebilirsiniz.

 

http://www.saladmaster.com/SaladmasterTurkey.nws

Bir önceki yazımız olan Neways başlıklı makalemizde neways, neways nedir ve neways nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ