Tasarruf Hareketi

Tasarruf Hareketi
REKLAM ALANI

 

tasarrufhareketi

 

REKLAM ALANI

 

 

Özellikle enerji ve telekominikasyon alanında özelleştirme ,kişilerin kendi firmalarını seçebilme özgürlüğü,network marketing sektöründe de farklı alternatiflerin olmasına olanak sağlamış oldu.Oris Telekom ve gpn ile başlayan bu harekete yeni bir firma daha eklendi.İstanbul merkezli Renkli Evler A.Ş Şirketinin kurmuş olduğu    tasarruf hareketi  network marketingi kısaca tanıyalım ve analiz edelim.

 

 

Tasarruf Hareketi, 2013 yılında kurulmuş ve tüm Türkiye genelindeki müşterilerine İNDİRİMLİ Elektrik ve Doğalgaz ulaştırmayı hedefleyen bir Network Marketing firmasıdır.

 

 

Merkezi İstanbul’da olan Tasarruf Hareketi, başta Sn.Erdal Altınay ve Yönetim Kurul Başkan yardımcılarının uzun yıllardır edindikleri Network Marketing tecrübesinin bir kazanımı olarak oluşturulmuştur.

 

 

Bir “İndirimli Enerji” dağıtım Hizmeti olan Tasarruf Hareketi, aynı zamanda bir Doğrudan Satış – Network Marketing kanalıdır.Tasarruf Hareketi’nin özünde Network Marketing modeli olan doğrudan satış ile yapılanmakta olan ENERJİ sektöründe, serbest girişimcilerin kazanç elde edebilmesine ve müşterilerine hem yüksek tasarruflar hem de geçiş anında değerli ve süpriz hediyeler vermeye yönelik basit ama güçlü bir fikir yer almaktadır.

 

 

TASARRUF HAREKETİ; ODAŞ Elektrik Üretim San. Tic. A.Ş. (“ODAŞ Enerji”), ile ELEKTRİK ve DOĞALGAZ
kullanan tüm noktalar arasında bir KÖPRÜ vazifesi görmektedir.

 

Tasarruf hareketi nedir,tasarruf hareketi üyelik,tasarruf hareketi network sistemi hakkında diğer tüm bilgilere tasarrufhareketi.net adresinden ulaşabilirsiniz.Network Marketing Türkiye olarak Tasarruf Hareketine sektöre hoş geldin diyoruz.

Bir önceki yazımız olan Netwin Network Marketing başlıklı makalemizde ankara firmaları, ankara network marketing ve ankara network marketing firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. volkan dedi ki:

    Kapanmış galiba.sitelerini bulamadım.Zamanında bu şirketteki en üst liderlerden biri beni küçümsemişti. Gitti takım.Gitti liderlik.Network böyle bişey

BİR YORUM YAZ