Telexfree

Telexfree
REKLAM ALANI

logo_telexfree_inc

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız ulusal firma ,son dönemde teknolojik gelişime paralellik gösteren Brezilya merkezli network marketing firması telexfree’dir.Telexfree nedir,nasıl bir sistemi var kısaca göz atalım.

 

REKLAM ALANI

TelexFree Şirketi ABD’de kayıtlı olarak 13 yaşındaki Amerikan çok uluslu şirket, bir “Ortak Sent İletişim.” Bu VOIP telekomünikasyon, ABD’de 11 yıllık tecrübesi olan ve 40 ülkede faaliyet gösteren bir şirkettir. TelexFREE ilk olarak 2012 yılında Brezilya’da başladı.  TelexFree Şirketi, müşterilerine yenilikçi teknoloji sunuyor. Bu teknoloji, Merkez Erişim ile, Brezilya, ABD, Kanada ve 40 tan fazla ülkede herhangi bir operatörün, herhangi bir cep veya sabit hattla sınırsız telefon görüşme yapmanızı sağlar.

 

James Merrill, merkezi 225 Cedar Hill St Suite 200 Marlborough , MA 01752 adresinde bulunan şirketin başkanıdır.James Merrill, 1961 doğumlu, Geleneksel bir Amerikan çiftin oğlu, Westfield State Üniversitesi’ nde 1985 yılında ekonomi bölümünden mezun oldu. O, bazı Brezilyalılar bir araya geldi ve Brezilyalıların iletişim için çok fazla harcama yaptığını ve bunun çok büyük bir pazar olduğunu gördü. VOIP Teknolojisi ile 2002 yılında Telexfree Inc. adında bir şirket ile bu pazara girmeye karar verdi. VOIP şarj edilebilir kartları satışları ile çok büyük başarı elde etti. Daha sonra diğer ülkelerde ki çeşitli topluluklara yönelik satışlar yaparak her geçen yıl büyüdü.

 

 

Şu anda TelexFree, Amerika Birleşik Devletleri , Brezilya , Kanada ve 40 tan fazla ülkede, ses üzerinden IP (VoIP Teknolojisi) sisteminin yüzbinlerce kullanıcısı var. James Merrill sınırlarını geliştirmek için sürekli ve büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor . James Merrill içgüdülerinin ardından, Brezilya’ da sadece iki büyük pazara (REKLAM ve İLETİŞİM) bağlayan 1 Ocak 2012 de yeni bir meydan okuma başlattı. Şirket 14 ay içinde üye patlaması yaşayarak 400.000 ‘den fazla üye kazandı.

 

Telexfree voip ve iletişim teknolojisi ile çalışma yaptığı için uluslararası olarak tüm ülkelerden kayıt alabilmektedir.Ayrıca telexfree Türkiye ofisi olmamakla beraber telexfree Türkiye çalışmalarını yürüten bir çok danışman mevcuttur.Telexfree üyelik,telekom network,telexfree voip, telexfree Türkiye hakkında ki tüm bilgileri resmi sitesinden elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cambridge Weight Plan başlıklı makalemizde Cambridge, cambridge diet türkiye ve cambridge diet ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.