Xango

Xango
REKLAM ALANI

xango

Xango

Doğrudan satış sektörü network marketing o kadar büyük bir mecra ki başta amerika olmak üzere Dünyanın her yerinden firmalar bulunuyor.Ayrıca günden güne bu sektöre giriş yapan klasik firmaların sayısı da hatırı sayılır şekilde çoğalıyor.Sizlere bu gün tanıtcağımız firmamız xango ,xangoyu kısaca tanıyalım.

xango;

REKLAM ALANI

XanGo bir merkezi Utah’da bulunan ABD’li Network Marketing şirketidir. Çekirdek ürünü, ana malzemeleri Güneydoğu Asya’da asırlardır şifalı meyve olarak kullanılan ancak batıda ve Arap ülkelerinde neredeyse hiç bilinmeyen Magostan meyvesinden oluşan bir karışık meyve suyudur.

Xango’nun ana çekirdek ürünü olan magostan meyvesi ve meyve suyu dışında yine bitkisel cilt bakım ürünleri,kişisel bakım ürünleri,kozmetik ve gıda takviyesinden oluşan geniş çaplı bir ürün yelpazesine sahiptir.

40’a yakın ülkede faaliyet gösteren xango firmasının,network marketing Türkiye olarak  önümüzdeki yıllarda Türkiye’de bir ön çalışması ve saha tespiti olacağının duyumunu aldık.Türkiye gibi büyük ve rekabetçi bir piyasaya girip girmeyeceğini zamanla göreceğiz.

Dilerseniz xango firmasının ingilizce ve diğer dillerde olan sitesini aşağıdaki resmi adresten inceleyebilirsiniz.

http://www.xango.com/

Copyright © Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Vivasan başlıklı makalemizde vitasan, vivasan ve vivasan ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ