New İmage

New İmage
REKLAM ALANI

newimage

New İmage

Bu günkü tanıtcağımız firmamız new image,1984 yılında kurulan New Image International ; sağlık ürünleri ve doğrudan satış sektörlerinde Pasifik Asya’nın dünyaya açılan lider ve öncü firmasıdır.New image firması 2010 kasım ayında Türkiye’ye NZ Alfa Gıda ile giriş yapmış ve büyük bir tanıtımla şirket yöneticileri tarafından Türk networkerlere sunumu yapılmıştır.Dilerseniz kısaca kendi tanımlamaları ile new image firmasını tanıyalım.

1984 yılında kurulan New Image International ; sağlık ürünleri ve doğrudan satış sektörlerinde Pasifik Asya’nın dünyaya açılan lider ve öncü firmasıdır.Yeniz Zelanda merkezli firma büyümeye devam etmektedir.

REKLAM ALANI

Kurucusu Graeme Clegg,ürünlerinbir çoğunun da aktif içeriği olan kolostrumun sağlığa faydalarının insanlığa tanıtılması konusunda 26 yıldır önderlik etmiştir.Kendi alanında uluslararası üne sahip bir uzmandır.

New Image dünyadaki en muhteşem sağlık ürünü olan kolostrumun ilk ve de aynı zamanda en büyük tedarikçisidir. Satış rekorları kıran Alpha Lipid  Lifeline,Colostem,Cellvorx , Slim Diet 2 (SD2) ve diğer tüm ürünlerimiz doğrudan satış sistemlerinde benzeri olmayan ürünlerdir.

New Image’in doğrudan satış sistemindeki başarısının ve bunun sürdürelebilir bir büyümeyle gerçekleştirmesini, üstün kaliteli ürünlerden oluşan kolostrum ürün gamımız  sağlamaktadır.

New image firması özelliklede şirketin popüler ürünü olan Alpha Lipid ile ün yapmıştır.New İmage Türkiye lokasyonu 2011 yılında geçirdiği aktif dönemden sonra durağan bir yapıya girmiştir.Türkiye lokasyonu tarafından eğer bu konuda bilgiler gelirse network marketing türkiye olarak sizlerle paylaşacağız.Siz değerli okuyucularımız eğer new image firmasnı incelemek istiyorsanız,aşağıdaki resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

  http://www.newimageasia.com

Bir önceki yazımız olan Sunrider başlıklı makalemizde sunrider, sunrider kayıt ve sunrider kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ