Tiens

Tiens
REKLAM ALANI

Tiens

Evet şimdi Türkiye lokasyonlu diğer firmamızı tanıtıyoruz.Tiens kendine has cihazlar,gıda takviyesi ve kozmetik ürünleriyle helal belgeside olan Çin menşeli bir firmadır.Firma açıklamalarını kendi sözleriyle okuyalım.

REKLAM ALANI

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, dünya çapında 16 milyondan fazla tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

 

Kendi yardımsever felsefesiyle, topluma katkıda bulunmakla Tiens Group, Kurumsal sosyal sorumluluğa inanmakta ve şimdiye kadar kamu yararına ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.06 milyar RMB bağış yapmış bulunmaktadır.

 

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

TIENS, Türkiye’de 2001 yılında işe başladı. İlk olarak İstanbul Şubesini açtı.2004 yılında ise Ankara Şubesinin açılışını gerçekleştirdi.Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış 14 ürün izin sertifikamız bulunmakla birlikte halen farklı ürün çeşitlerindeki sertifika çalışmalarımız devam etmektedir.

Tiens Türkiye İçin Lütfen Buradan Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Talk Fusion başlıklı makalemizde talk fusion, talk fusion nedir ve talk fusion üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ