LR

LR
REKLAM ALANI

LR;

25 yıl boyunca LR pazarında başarılı olmuştur. Açık bir vizyonu, eşsiz başarı faktörleri ve yaşayan değerler başarısının temel taşlarıdır.

REKLAM ALANI

 Önceki eğitim durumu ne olursa olsun yenilikçi pazarlama konsepti ile LR’da herkese pozitif yönde değişme şansı sunmaktayız.

 Kendi pazarlama organizasyonunuz ile kendi işinizi kurmak mı istiyorsunuz? Sadece bizim ürünlerimizi satmakla mı ilgileniyorsunuz? Ürünlerimizi sadece kişisel kullanım için mi istiyorsunuz?

 Kararınız ne olursa olsun LR sizin güçlü ve güvenilir İş ortağınızdır!

LR’ın 20 Yılı

 20 yıldır yenilik ve arttıkça artan bir başarı… 1985’te LR, iki kişilik bir şirket iken 2005’e doğru dünya çapında büyüdükçe büyüyen başarılı bir şirket haline geldi. Dünyaya yelken açan LR’ın yükseliş öyküsünü burada heyecanla izleyin.

 LR ÜRÜNLERİ

 Kullandığımız birinci sınıf hammaddeler ve özel işleme yöntemlerimiz, ürünlerimizin yüksek kalite standartlarını garanti etmektedir.

 Sürekli kontroller ve bağımsız denetim kuruluşları tarafından yapılan düzenli denetimlerle, ürün yelpazemizde yer alan tüm ürünlerin yüksek kalite standartı ve konseptimize uygunlukları sağlanmaktadır.

 Bütün LR ürün yelpazesini Online kataloğumuzdan takip edebilirsiniz.

Seçkin yüksek ürün yelpazemizi Sağlık ve Güzellik bölümlerinde görebilirsiniz.
LR Vizyonu

LR, kişisel başarıya götüren bir sistem içinde, erişilebilir fiyatlarla sağlık ve güzellik ürünleri sunan profesyonel bir iş ortağıdır.

 

LR’ın taahhüdü – sözlerimizi tutarız

LR ile daha iyi bir yaşama yönelebileceğiniz sözünü veriyoruz. Bu, müşterilerimiz için ürünlerimizi kullandıkça kendilerini daha iyi hissedip daha iyi görünebilecekleri anlamına gelmektedir. İş ortaklarımız içinse bu, bize katılanlara destek olacağız demektir. Biz, insanlara değişme şansı sunmaktayız!

 

Değerlerimiz

Denge

Her konuda dengeli olmaya inanıyoruz. Sağlıklı olma, maddi açıdan güvence, doğru beslenme ve kişisel bakım… Hepsinde dengeli olmak, çok önemlidir.

 

Güven

İş ortaklarımızdan ve müşterilerimizden oluşan dünyamız, güven üzerine kurulmuştur. Bunun başarılı olabilmesi için de ürünlerimize, felsefemize ve birbirimize güvenmemiz gereklidir.

 

Kişisel gelişim

İki kişinin çalıştığı bir işletmeden başlayıp dünya çapında bir başarıya ulaştık. Bunu, insanlara kendi yaşamlarını çok çeşitli açılardan geliştirme şansını sunarak gerçekleştirdik. Böyle yapmaya da devam edeceğiz.

http://www.lrworld.com

Bir önceki yazımız olan Nikken başlıklı makalemizde global firmalar, global network marketing ve nikken hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. MELTEM TUGTEKİN dedi ki:

  LR DÜNYASINA ADIM ATIN BANA ULAŞIN 05069513374

 2. semra ALEMDAR dedi ki:

  LR hayata değer katar

 3. Zeynep Yenice dedi ki:

  LR’da doğru ekipte olmak gerçekten önemlidir. İşini ciddiye alan ama eğlenen, basamakları emin adımlarla çıkan bir ekipte olmak isterseniz bir tık yakınınızdayım. 0535 8260578

 4. Gökhan Derya YADİL dedi ki:

  LR da bende kazanacağım dogru bir ekipte yer almak istiyorum başarılı olmak istiyorum diyorsanız.
  0546 LRWORLD (0546 579 6753)

 5. NEJLA ŞEVİK dedi ki:

  BU SİTEYİ ÇOK BEGENDİM TÜRKİYEDE KAÇ TANE DOGRUDAN SATIŞ FİRMASI VAR DİYE MERAK ETTİM GİRDİM VE MERAKIMI GİDERDİM İYİ BİR ÇALIŞMA BENCE HER FİRMA KENDİ ÇAPINDA İYİ ÜRÜNLER GETİRMEYİ VE ÜRETMEYİ AMAÇLAMIŞ BAŞARILI OLMUŞ , OLMAMIŞ VEYA OLMAYA ÇALIŞIYORLAR AMA BURDA EN BUYÜK FAKTÖR İNSAN BU İŞİ YAPAN İNSANLARIN GÜVENİLİR, DÜRÜST ÇALIŞKAN SABIRLI VS GİBİ ÖZELLİKLERİ OLURSA BAŞARI VE PARA KAÇINILMAZDIR EN GÜZELİ DE UZUN SOLUKLU KARİYER VE DOSTLUKLARDIR .

BİR YORUM YAZ