Saveway

Saveway
REKLAM ALANI

saveway

Bu gün sizlere tanıtacağımız firma yine son dönemde en çok kuruluşların yaşında cash back yani geri ödemi ile çalışma yapan uluslararası Almanya Merkezli Saveway firmasıdır.Şimdi kısaca saveway firmasına değinelim,

 

REKLAM ALANI

Saveway firmasının resmi olarak Türkiye’de şu anda ofisi olmamakla beraber sitesinde türkçe dil seçeneğide mevcuttur.

 

Saveway Nedir?

Saveway, tüm müşterilerine alışveriş yapmaları için platform sunan bir şirkettir. Saveway’in sloganı “Alışveriş Yap ve Kazan” çünkü şirket herkes için günlük alışverişlerindeki harcamalarından tasarruf edebilecekleri bir fırsat yaratmıştır. Saveway, iki alışveriş programına sahiptir – SaveCard ve Save of the Day.

SaveCard Nedir?

SaveCard, Saveway’in alışveriş programlarından biridir. Saveway ağında bulunan 1800 bağlı mağazada kişisel SaveCard’ınızla alışveriş yaparken aynı zamanda para tasarrufu yapmanızı da sağlar. Her mağazada, yaptığınız her alışverişle birlikte Kişisel Bonus olarak adlandırılan indirim de alırsınız.

 

Saveway Kazanç Programı

Müşteri Programı
Kişisel Bonus
CashBack (Geri Ödeme)
Müşteri Derecesi

 

Saveway firmasının resmi olarak Türkiye’de ofisi olmamakla beraber üst düzeyde aldığımız bilgilere göre 2015 yılın ilk Çeyreğinde Türkiye ile ilgili planları olduğunu söylediler.Saveway Nedir,Saveway Kazanç Planı,Saveway Türkiye Çalışmaları,Saveway kayıt,Saveway Network Marketing ile alakalı tüm bilgilere aşağıdaki resmi kanallardan ulaşabilirsiniz.

 

Firma:Saveway

Ülke :Almanya

Web Site:saveway.de

Bir önceki yazımız olan Bonofa başlıklı makalemizde almanya network, almanya network firmaları ve almanya network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.