Jusuru

Jusuru
REKLAM ALANI

Özellikle yurt dışından doğrudan satış sektörü ile alakalı elde ettiğimiz bilgi ve verilere bakarak ,son dönemde bitkisel ve farklı tadlardaki içecek grubunun büyük bir şekilde patlama yaptığı görülüyor.Türkiye’de ki pazar yapılanmasından kaynaklanan sorunlardan dolayı hala Türkiye’ye giriş yapmış bir firma bulunmuyor.En son Monavie ve Xango firmalarının girişimleri olmuştu,ama hala beklemede piyasa analizi yapıyorlar.

 

REKLAM ALANI

Gelelim size yine piyasadan bilginiz olmazı açısından bu günkü paylaşacağımız bu gruptan bir firma olan Jusuru,Jusuru çok genç olan yeni bir firma,Amerika merkezli jusuru firmasını şimdi detaylıca analiz edelim.

 

Jusuru kurucusu,Esma İshak formüle, ürün geliştirme konusunda , besin takviyeleri ve cilt bakım konusunda engin bir geçmişe sahiptir.  Onun yaşam boyu tutku ve doğal sağlık ve spor dünyasında yetiştirilme o maddeleri nutraceutical bağlamında görülmemiş pazarlama ve marka stratejileri uygulamaya Biocell Teknoloji, Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine gerçekleşmiştir.

 

2009 yılında, o ortaklaşa kurulmuş ve ana odak bağımsız iş sahipleri bir satış gücü aracılığıyla pazarlanmaktadır üstün beslenme ürünleri sağlamaktadır Jusuru Uluslararası Başkanı olarak atandı.  Bilim, liderlik ve etik hassas korurken sosyal sorumluluk sahibi iş uygulamaları bir ilgi ile birleştiğinde takım geliştirme ve iş yönetimi Onun uzmanlık, yenilikçi stratejileri ile lider bir şirket olarak Jusuru Uluslararası noktadadır.

 

 

Princeton Üniversitesi’nde lisansüstü çalışmalara ek olarak, o Rice Üniversitesi’nden finans ve pazarlama alanında ikili konsantrasyon ile MBA derecesi almıştır. 

 

 

Jusuru Ürünü Nedir?

Jusuru Yaşam Blend güçlü formülasyonu on üç farklı süper meyveden  elde edilen, Biocell Kollajen, resveratrol ve antioksidan bir first-ever kombinasyonu içerir.Aşağıdaki ürün ve değerlerinide görebilirsiniz.

 

Jusuru gibi değişik ve farklı yenilikçi firmaları maalesef ülkemizde görememekteyiz.Çünkü doğrudan satış sektöründeki zihniyetimiz değişimedikça hep ayı ürün gamları ve piyasada tıkanıp kalıyoruz.İnşallah ilerleyen dönemlerde hem yerli oyunculardan hem jusuru gibi yabancı firmalardan bu tarz ürünlerle ülkemizde faaliyet göstermelerini ümit ediyoruz.

 

Jusuru nedir,jusuru üyelik,jusuru türkiye,jusuru network sistemi hakkında bilgileri aşağıdaki resmi sitesinden İngilizce olarak elde edebilirsiniz.

http://www.jusuru.com

Bir önceki yazımız olan Cosway başlıklı makalemizde asyanın büyük firmaları, cosway ve cosway kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ