Vision

Vision
REKLAM ALANI

 

vision

Bu gün sizlere tanıtacağımız global firmamız çok köklü bir geçmişe sahip 2009 yılından bu yana da Türkiye’de resmi olarak faaliyette bulunan Vision International People Group firmasıdır.

REKLAM ALANI

 

 

Vision International People Group – dünya’da sağlık ürünleri üzerine faaliyet gösteren en büyük şirketlerden birisidir. Şirketin Misyonu – “Biz sağlıklı iş yapmaktayız”. Şirketimiz, insanın genel gereksinimi olan – sağlıklı olma gereksinimi – üzerine kurulmuş, güvenilir, daimi ve düzenli gelir sağlayıcı bir iş sunmaktadır ve kuruluş tarihi olan, 14 Temmuz 1996 yılından itibaren, 14 Temmuz 1996 – Rusya’da «Vision» resmi açılışı,hem birey, hem de toplum için yoğun bir şekilde yeni bir sağlık kültürü oluşturma yönünde çaba sarf etmektedir. Bu çaba, şirketimizin ürün gamını çeşitlendirmede de belirleyici olmaktadır.

 

 

 

Ürünler, şirketin faaliyetini sürdürdüğü tüm ülkelerin resmi daireler tarafından izinlendirilmiştir. Vision International People Group kalite işaretli ürün, bağımsız distribütörler ağı aracılığıyla direkt pazarlama yoluyla piyasaya sürülmektedir. Bu pazarlama şekli Ağ Pazarlama olarak bilinir.

 

junior_b

 

Bugün, Ağ Pazarlamanın ekonomiye ve topluma etkisi normal mal talebini karşılama çerçevesinin dışına çıkmıştır. Ağ Pazarlama, geleneksel satış faaliyeti için ilginç, alternatif bir ek imkân olmakla beraber, gün geçtikçe birçok büyük firmanın da piyasada liderliği kazanmak için başvurduğu, etkili bir ürün ve hizmeti piyasaya sürme yolu olmuştur.

 

 

Vision Ürünleri

Gıda Takviyeleri
Classic Hit
Direct Hit
Direct Hit for Children
 
Cilt bakım ürünleri
EnjoyNT
Healthy Kiss
Jel Millenium NEO
Triovital Neo
 
Bileklikler
Vision QuadrActiv
 
Çay
Vision Tea

 

Vision Bitkisel ürünler,Vision Türkiye,Vision Üyelik,Vision Kayıt,Vision Distribütör,Vision İstanbul ve Vision International People Group ile ilgili tüm bilgileri Türkiye resmi sitesi olan visionistanbul.com adresinden elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Filter Queen başlıklı makalemizde Filter Queen, Filter Queen elektirik süpürgesi ve Filter Queen evde tanıtım hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ