CzSalus

CzSalus
REKLAM ALANI

Evet Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucuları bir kaç gün önce İzmit merkezli yeni bir yerli firmamız daha aramıza katıldı.Sektörde daha önce perakende olarak ürün satışı yapan Işık Medikal, CzSalus markası ile Network Marketing Sektörüne giriş yapmıştır.Hem CzSalus Network Sistemini hem de czsalus Genel Müdürü Tuncay Köse bey ile yaptığımız kısa söyleşimizi Network Marketing Türkiye olarak ilk sizlerle paylaşıyoruz.

 

REKLAM ALANI

Işık Medikal Tekstil Pazarlama, yola insan sağlığıyla ilgili tüm tekstil ürünlerini birarada toplayan bir marka oluşturmak amacıyla çıktı. CzSalus bu şekilde doğdu. Işık Medikal Tekstil Pazarlama 1957 yılında kurulmuş ve bu tip ürünlerin üretiminde büyük bir tecrübeye sahip İtalyan Cizeta firmasıyla anlaşmalarını yaparak, CzSalus  markasının Türkiye’de doğumunu gerçekleştirdi ve hızlı bir şekilde de Türkiye’ye yayılımını sağladı. Amacımız bu sağlıklı tekstil ürünlerinin bölgesinde satışını yapacak teşebbüsçülerle daha da büyümek.

 

Işık Medikal, Marka tescil sahibi olduğu CzSalus ürünleri networkmarketing sistemi ile satışına başladı ilk seminerini İzmit’te tamamladı.

 

Sistem oldukça yalın, üye olan herkese kendi linki oluşturuluyor ve adeta kendi sitesinden satış yapabiliyor. Ayrıca sitesinden organizasyonuna da üye kaydedebiliyor.Tüm prim hareketlerini anlık görebiliyor. İstediği zaman E-cüzdanında biriken primlerini çekebiliyor, ya da ürün alımında kullanabiliyor.

 

Arap ülkelerine de organizasyon ulaştırılabilecek şekilde sistem geliştirilebiliyor. Işık medikal 6 yıldır klasik ticaret ile dağıttığı bu ürünleri artık üyeleriyle dağıtma kararını bu sistemle gerçekleştirmiş olmuştur.

 

CzSalus ürün yelpazesi antiselülit giderici tayt ve giysilerden varise iyi gelen czsalus varis çorabı na kadar bir çok özel ve sağlıklı medikal giyim malzemeleri barındırmaktadır.

 

Networkmarketing ailesine hayırlı olmasını dileriz.

Saygılarımla

Tuncay KÖSE
IŞIK MEDİKAL

Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak czsalus firması ve Işık Medikale Network Marketing sektörüne hoşgeldin diyor,sektörde kalıcı ve başarılı firmalardan olmasını temenni ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Türkobir başlıklı makalemizde kobiler birliği, network marketing birliği ve türk kobi birliği hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ