Similyon

Similyon
REKLAM ALANI

similyon

Similyon

Yerli network marketing firmalarını tanıtmaya devam ediyoruz.Şimdi sırada İzmir merkezli komzetik ağırlıklı ürün gamına sahip similyon firması var.Kısaca similyonu kendi anlatımları ile tanıyalım.

SİMİLYON ;

REKLAM ALANI

SİMİLYON Networking (DOĞRUDAN SATIŞ ) sistemiyle çalışan bir kozmetik  aksesuar ve kişisel bakım ürünleri pazarlama şirketidir. Firmamız sektörde yani olmasına rağmen  uzun yıllardır ve halen başka sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket prensibimiz ne üretirsek üretelim kaliteden ödün vermeden, son kullanıcıya sorun yaratmadan ticari hayatımızı sürdürmek olmuştur. Kozmetik sektörü yıllardır var olan ve bitmeyen bir ihtiyaç olduğu kanaatine varan şirket yetkililerimiz bu sektörde de var olmak için karar alıp yola çıkmışlardır.

AMACIMIZ; Piyasalardaki bir çok Network şirketinin aksine yol arkadaşlarımız  dediğimiz SİMİLYONER lerimizle hep beraber kazanmaktır. Unutmamalıyız ki   paylaşımlar karşılıklı olmadığı sürece kısa vadeli olacaklardır.

HEDEFİMİZ; Yeni doğan bu bebeğimizi hep beraber büyütmek, hep beraber kazanmak  öncelikle ülkemize, sonra da tüm dünyaya TÜRK HALKI nın gücünü göstermektir.

PAYLAŞIMLARIMIZ: Şirket prensibi olarak büyüklerimiz bizlere , kazancımızı öncelikle kendi kadromuzla paylaşmayı öğretmiştir.Sonrasında geleceğe yönelik yatırımlarımız olan insana yatırımdır.Bu şirkette ki amacımız ilerleyen yıllarda bir SİMİLYONER okulu yapmak oradan ülkemize yararlı insanlar yetişmesine katkı da bulunmaktır.

Tüm bunları başarırken en önemli unsur binanın temelini atanlardır.Unutmayalım ki binayı kuran olmak her zaman kazandırır.

Similyon kozmetik similyon üyelik ve similyon ürünleri ile ilgili bilgi almak için site adresi ve iletişim bilgileri aşağıdadır.

http://www.similyon.com

Bir önceki yazımız olan Vivaldi başlıklı makalemizde gaziantep vivaldi, vivaldi ve vivaldi antep hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ