Welltures Global

Welltures Global
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye takipcilerimiz bugün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Antalya Merkezli Welltures Global firmasını kısaca kendi tanımalamaları ile tanıyalım;

2022 yılının Mart ayında Türkiye’nin en başarılı sahadaki iş arkadaşlarının haklarını korumak amacı ile turizm cenneti Antalya’da kurulmuştur. Yaklaşık 10 yıllık saha ve ürün deneyimi, kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlayan inovatif ürünlerinde etkisi olmuştur.

Mevcutta medikal alanda müşterilerımızın yaşam kaliterielerini arttırmaya hedefleyen Welltures Global şirketi en büyük değeri distribütörünü ve müşterini bir aile üyesi olarak görmektedir.

REKLAM ALANI

Şiarı tüm şirketin damarlarına işlemiş ve bir noktada yenilikçi bir anlayişinda hüküm sürmesini sağlamıştır.

Gelecek dönemde piyasaya sürülecek olan yeni ürün gamları ile birlikte sektördeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen Welltures Global organizasyonu tüm dünyada sözü edilen bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Welltures Global Ürünleri

Son dönemde ülkemizde hızla büyüyen Transdermal Teknoloji alanında ki farklı ürün içerikleri ile dikkat çeken Welltures Global Ürünleri kullanımı kolay ve insan yaşamını kolaylaştıracak ürün gamı ile dikkat çekmektedir.

Welltures Global Ürünleri,Welltures Global Network,Welltures Global Üyelik ve Diğer tüm detaylara resmi Welltures Global sayfası olan welltures.com sitesinden bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bgon başlıklı makalemizde bgon, bgon nedir ve bgon network ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ