Ali Yücel

Ali Yücel
REKLAM ALANI

Bu gün sizlerle biyografisini paylaşacağımız kişi,Network Marketing Sektöründe Başarıları ile Dikkat Çeken Ali Yücel,Ali Yüceli Kendi Ağzından Tanıyalım;

Doğrudan satış işine 2003 yılında katıldım. O zamanlar benim için sadece bir uğraştı.

2012 yılından sonra bu işi profesyonel olarak yapmaya karar verdim. Doğru bir şirket, doğru ürünler, güçlü bir pazarlama planı arayışım sonucu 2013 Aralık ayında DXN Holding ile tanıştım.

REKLAM ALANI

Başarıya giden yol pürüzsüz değildi. DXN henüz Türkiye’de kurulmadığından ve DXN’ e yatırım yapamayacağımdan, ücretsiz kahve örnekleri veremedim, ancak sadece DXN Kahve poşetlerini Arkadaşlarıma kokusunu ve aromasını koklatmak ve Boş kutuları ise sunumlarımda görselliği zenginleştirmek için kullanıyordum.

Büyük bir inanç ve Hayal ile Dxn işimi inşa etmeye devam ederken 750 kişilik pasif bir ekip kurdum. 2015 yılında Şirketin Avrupa Liderlerinden Crown Ambassador Laszlo Kocso’ nun bir seminer yapacağını öğrendim ve bu seminere katıldım. Burada Lazslo Kocso ile birlikte istişareler sonucunda Dxn Türkiye’yi inşa etme ve pazarı geliştirme kararı aldık. Uzun, yorucu ve bir yolculuk için birlikte kolları sıvadık. Dxn Türkiye Genel Müdürlük binasının yerini bularak inşaat, izinler vs. gibi prosedürleri tamamladık. Sevgili sponsorlarımız Madame Jane You, Lazslo Kocso ve Değerli Liderlerim ile birlikte, 6 ilde Ganoterapi Road Show düzenleyerek insanları Ganoderma ve Dxn hakkında bilgilendirmek için uzun ve yorucu seyahatler gerçekleştirdik.

Artık Reel olarak Dxn Holding 2016 yılında tüm emeklerimizin meyvelerini vermeye başladı.

Türkiye Genel Müdürlük binasının Resmi açılışının ardından 2 yıl gibi kısa sürede Tüm Ekip arkadaşlarım ile birlikte Başarılı bir ekip kurmaya başardık.

Organizasyonumuzda bulunan tüm arkadaşlarımıza Sağlıklı bir yaşam ve Maddi Özgürlük için yardım etmeyi amaç edindik bu doğrultuda hedeflerimize ilerlemeye devam ediyoruz.

Dxn Holding bana 2 yıl gibi kısa sürede 3 defa Malezya, Macaristan, Dubai, Singapur, Tayland, gibi Ülkeleri ve en önemlisi Cruise Gemisi ile seyahat etme özgürlüğü sağladı.

Aslen Adana’lıyım bir tane çocuğum var Ve Onun İçinde,Bugünkü hayalim ise; milyonlarca insanın hayatına dokunmaya ve onların yaşamlarını değiştirmeye devam etmektir.

Planlar sıkı çalışmaya dönüşmediği sürece, sadece iyi niyetlerdir. / Peter Drucker

Zirveye ulaşmak İSTER MİSİNİZ?

Birileri ‘‘HAYIR’’ derken siz ‘‘EVET’’ i aramaya devam edin.

Birileri ‘‘MAZERET’’ üretirken siz çalışmaya devam edin.

Zirvede görüşmek üzere!

Bir önceki yazımız olan Ziya Kızıltan başlıklı makalemizde incir aş, incir ek gelir ve incir pazarlama müdürü hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ