Randy Gage

Randy Gage
REKLAM ALANI

 

Randy Gage deyince akla o kadar çok özellik geliyor ki,network marketing sektöründe ve eğitim alanında bir çok farklı yöntemleri bulunmaktadır.

REKLAM ALANI

 

 

Randy Gage

Randy birçok gelişmekte olan ülkede Network Marketing tanıtmak için yardımcı oldu ve onlarca şirkette en üst gelirlileri  eğitmiştir.  . En önemlisi, Randy bir distribütörü olarak milyonlarca dolar kazanç, gerçek dünya deneyimi öğretir.  Randy şu anda pazarda çalışıyor ve piyasa hakkında bir çok bilgiye sahiptir.Liderliğe götüren yolada Randy sayılı kişilerden biridir.

 

 

 

 Randy Gage’nin Dünya genelinde 25 Dile çevrilen 8 adet kitabı milyonlarca baskı yapmıştır.Ayrıca Dünya’da network marketing konusunda sayılı sitelerden olan nexera.com tarafından Dünya’nın 1 numaralı eğitmeni olarak gösterilmiştir.

 

 

 

Randy  olay öncesi araştırma yapar ve şirket, ürün,şirketin kültürü hakkında detayları analiz eder. Sizin insanların hızlı tempolu, eğlenceli ve daha elde etmek için nasıl kullanışlı bilgilerle dolu olan bir program yapmanızı sağlar.Randy Gage tüm network firmalarına isteğine göre hizmet vermektedir.Tabi eğitim süresi ve sisteme göre ücretleri 45 bin dolara kadar da çıkabilmektedir.

 

 

 

Bir çok network marketing firması Randy Gage’nin eğitimlerinden yararlanmıştırRandy Gage eğitim programları kişisel bazda çok maliyetli gibi gözükse de Randy bireysel networkerleride düşünerek bu programları küçük çaplı halde video eğitimi ve kitap eğitimi olarak da çok cüzi ücretlere piyasaya sunmuştur.Bu arada geçen günlerde aldığımız bilgiye göre Mega holdings Ekim ayında Randy Gage ile bir eğitim topltantısı gerçekleştirmeyi düşünüyor.Ekim ayı Randy Gage toplantısı kesinleşirse yine sizlerle paylaşmaya çalışırız.ingilizcesi olan arkadaşlar dilerse Randy Gage resmi sitesinden diğer eğitim ve detayları alabilirler.

 

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.Hiç bir şekilde kopyalanamaz, taşınamaz, başka bir mecrada izinsiz,link koymadan yayınlanamaz

Bir önceki yazımız olan Jack Welch başlıklı makalemizde en iyi ceolar, en iyi pazarlama yazarları ve ilginç liderler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ